http://kariera.mk

Tensioni Greko-Turk, dëshmi të reja për dëbime të paligjshme të emigrantëve

para një jave - ABC News

“Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një polic grek Bakhtjarit një të mërkurë në mëngjes në fund të prillit. 22-vjeçari afgan besoi se e arriti ëndrrën e tij për të filluar një...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para një jave - Zhurnal

Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa qindra metra...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Shenja

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para një jave - Tetova Sot

Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa qindra metra...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para një jave - Alsat-M

Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa qindra metra...

Rojet bregdetare shpëtojnë dhjetëra migrantë në Lesbos të Greqisë

para një jave - Shprehja

loading... Rojet bregdetare greke shpëtuan sot dhjetëra migrantë në Egje, pasi varka e tyre u përmbyt në brigjet e ishullit të Lesbos, njoftoi transmetuesi shtetëror, “North Aegean”. Anija u mbyt disa...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - BalkanWeb

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Tetova Sot

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

COVID-19/ Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Syri

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. "Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Lexo

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Alsat-M

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Shprehja

loading... Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Tetova Sot

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

DW: Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para një jave - Top Channel

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para një jave - Medial

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Situata e tensionuar në kufirin turko-grek. Kundërpërgjigjja e Athinës pas vendimit të Ankarasë, ja ç’po ndodh

para një jave - Zhurnal

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - RTK

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. "Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Evropa e Lirë

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. "Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Lajmi i fundit/ Përplasja e ashpër në kufi, vjen hakmarrja greke ndaj Turqisë

para një jave - Shekulli

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Përplasja në kufi, vjen hakmarrja greke ndaj Turqisë

para një jave - ABC News

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Situata e tensionuar në kufirin turko-grek. Kundërpërgjigjja e Athinës pas vendimit të Ankarasë, ja ç’po ndodh

para një jave - Panorama

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. “Eja me ne se ne do t’ju pajisim me dokumente të reja,” i tha një...

Roja bregdetare turke shpëton 24 azilkërkues

para një jave - RTK

Azilkërkuesit ishin në bordin e një varke gome, e cila u detyrua për në ujërat territoriale turke nga Garda bregdetare greke. Rojet bregdetare turke sot herët në mëngjes shpëtuan 24 azilkërkues, të cilët...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Lajm

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para një jave - DW

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. "Eja me ne se ne do t'ju pajisim me dokumente të reja," i tha një...

Dëshmi të reja për dëbime të paligjshme nga Greqia në Turqi

para një jave - RTK

Sipas të dhënave të mbledhura nga DW dhe ekipe ndërkombëtare investigative autoritetet greke dëbojnë refugjatë në mënyrë të paligjshme. "Eja me ne se ne do t'ju pajisim me dokumente të reja," i tha një...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e emigrantëve

para një jave - Epoka e Re

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të emigrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

Greqia shtyn masën e izolimit në kampet e migrantëve

para një jave - Ekonomia Online

Greqia e ka zgjatur deri më 7 qershor masën e izolimit të vendosur në kampet e mbipopulluara të migrantëve. Këto kampe janë të izoluara që nga muaji mars. “Masat kundër përhapjes së koronavirusit janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK