http://kariera.mk

Zbulohen dokumentet/ Si dhe kush e prishi kishën e Vaut të Dejës e shekullit të XIII, denoncimi nga legjenda e Institutit të Monumenteve dhe vendimi i Prokurorisë

para një jave - Standard

Historia e panjohur e prishjes dhe shkatërrimit të Kishës së Shën Mërisë në Vaun e Dejës në fillimin e qershorit të vitit 1969, i cili ishte një objekt kulti me vlera të rralla për trashëgiminë kulturore...

Zbulohen dokumentet, si dhe kush e hodhi në erë kishën e Vaut të Dejës

para një jave - Albeu

Publikohet historia e panjohur e prishjes dhe shkatërrimit te Kishës së Shën Mërisë në Vaun e Dejës në fillimin e qershorit të vitit 1969. Ajo ishte një objekt kulti me vlera të rralla për trashëgiminë...

Zbulohen dokumentet/ Si dhe kush e hodhi në erë kishën e Vaut të Dejës, denoncimi i kreut të Institutit të Monumenteve të kohës dhe vendimi i Prokurorisë: Nuk e...

para një jave - Panorama

Dashnor Kaloçi/ P ublikohet historia e panjohur e prishjes dhe shkatërrimit te Kishës së Shën Mërisë në Vaun e Dejës në fillimin e qershorit të vitit 1969. Ajo ishte një objekt kulti me vlera të rralla...

Zbulohen dokumentet/ Si dhe kush e prishi kishën e Vaut të Dejës e shekullit të XIII, denoncimi nga legjenda e Institutit të Monumenteve dhe vendimi i Prokurorisë

para një jave - BalkanWeb

Historia e panjohur e prishjes dhe shkatërrimit të Kishës së Shën Mërisë në Vaun e Dejës në fillimin e qershorit të vitit 1969, i cili ishte një objekt kulti me vlera të rralla për trashëgiminë kulturore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK