http://kariera.mk

Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike në tremujorin e parë

para 3 dite - Koha Jone

Sistemi elektroenergjetik shqiptar pësoi një rritje të konsiderueshme të humbjeve në rrjet gjatë tremujorit të parë të këtij viti, duke përmbysur një tendencë pozitive disavjeçare dhe duke ngritur pikëpyetje...

Çfarë po ndodh? Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike

para 3 dite - Albeu

Sistemi elektroenergjetik shqiptar pësoi një rritje të konsiderueshme të humbjeve në rrjet gjatë tremujorit të parë të këtij viti, duke përmbysur një tendencë pozitive disavjeçare dhe duke ngritur pikëpyetje...

Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike

para 3 dite - RTK

Sistemi elektroenergjetik shqiptar pësoi një rritje të konsiderueshme të humbjeve në rrjet gjatë tremujorit të parë të këtij viti, duke përmbysur një tendencë pozitive disavjeçare dhe duke ngritur pikëpyetje...

Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike

para 3 dite - ABC News

Sistemi elektroenergjetik shqiptar pësoi një rritje të konsiderueshme të humbjeve në rrjet gjatë tremujorit të parë të këtij viti, duke përmbysur një tendencë pozitive disavjeçare dhe duke ngritur pikëpyetje...

Gropa/ Miliona euro humbje shtesë në rrjetin e energjisë elektrike

para 4 dite - Syri

Në tremujorin e parë të vitit 2020, humbjet e energjisë elektrike në rrjet u rritën në 27%, bëhet e ditur nga të dhënat e publikuara nga Instituti i Statistikave. Sipas të dhënave, rritja i dedikohet humbjeve...

Humbjet e energjisë elektrike në rritje

para 4 dite - Koha Jone

“I gjithë investimi që OSHEE ka bërë deri më sot ndikon ndjeshëm jo vetëm në uljen e humbjeve në rrjet. Janë investime që ndikojnë direkt në performancën e OSHEE dhe të gjithë sektorit energjitike”. Kështu...

para 4 dite - Ora news

"I gjithë investimi që OSHEE ka bërë deri më sot ndikon ndjeshëm jo vetëm në uljen e humbjeve në rrjet. Janë investime që ndikojnë direkt në performancën e OSHEE dhe të gjithë sektorit energjitike". Kështu...

Prodhimi i energjisë – U rrit me 21% në tremujorin e parë të vitit

para 4 dite - RTK

Prodhimi i energjisë elektrike në vend u rrit në tremujorin e parë të vitit, në vijimësi të luhatjeve të zakonshme vjetore, të lidhura me prurjet hidrike. Sipas të dhënave nga Instat, për tremujorin e...

Rritet me 20,7% prodhimi i energjisë elektrike në tremujorin e parë të vitit

para 4 dite - Medial

TIRANË, 22 maj /MEDIAL/- Prodhimi vendas i energjisë elektrike u rrit me 20,7 % gjatë tremujorit të parë të vitit 2020, duke arritur vlerën e 1.546 GWh nga 1.281 GWh energji të prodhuar në të njëjtën periudhë...

Shqipëri, humbjet e energjisë elektrike në rritje

para 4 dite - Arbresh

“I gjithë investimi që OSHEE ka bërë deri më sot ndikon ndjeshëm jo vetëm në uljen e humbjeve në rrjet. Janë investime që ndikojnë direkt në performancën e OSHEE dhe të gjithë sektorit energjetike”. Kështu...

Prodhimi i energjisë elektrike në tremujorin e parë të vitit rritet me 20,7%

para 4 dite - Lexo

Prodhimi vendas i energjisë elektrike u rrit me 20,7 % gjatë tremujorit të parë të vitit 2020, duke arritur vlerën e 1.546 GWh nga 1.281 GWh energji të prodhuar në të njëjtën periudhë një vit më parë....

Rritet me 20,7% prodhimi i energjisë elektrike në tremujorin e parë të vitit

para 4 dite - Lexo

Prodhimi vendas i energjisë elektrike u rrit me 20,7 % gjatë tremujorit të parë të vitit 2020, duke arritur vlerën e 1.546 GWh nga 1.281 GWh energji të prodhuar në të njëjtën periudhë një vit më parë....

Në kulmin e koronavirusit/ Bie numri i vdekjeve totale në Shqipëri, më i ulëti në 4 vitet e fundit

para 5 dite - Indeks online

INSTAT ka raportuar paraprakisht një tendencë rënëse të vdekjeve në tremujorin e parë të vitit, në raport me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Sipas treguesve demografike, të publikuara nga INSTAT,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK