http://kariera.mk

Pavarësisht problemeve me pasurinë, drejtuesi i lartë i Policisë kalon vetingun. Çfarë konstatoi komisioni

para 2 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 9:41 Drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Sokol Bizhga, e kaloi dje vetingun, duke u konfirmuar në detyrë nga Komisioni...

Rezultoi me probleme në pasuri, ‘Vettingu’ në polici e konfirmon në detyrë Sokol Bizhgën

para 3 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 10:34 Kreu i Forcave Operacionale Lëvizëse Sokol Bizhga është konfirmuar në detyre nga ana e komisionit të vlerësimit, që po kryen vettingun në policinë e shtetit. Por...

Kreu i FLO-së në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga, kalon vetingun

para 3 dite - Medial

TIRANË, 22 maj/MEDIAL/ – Drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga kalon vetingun. Vendimi u mor sot nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit....

Rikthehet vettingu në polici, kreu i OLF Sokol Bizhga ‘ngec’ në deklarimin e pasurisë

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 21/05/2020 15:12 Vettingu në policinë e shtetit është rikthyer dhe seanca e parë ka nisur me kontrollin e drejtusit të forcave lëvizëse operacionale Sokol Bizhga. Komisioni i vlerësimit...

Vettingu në polici: Merret vendimi për drejtorin e Forcave Lëvizëse Operacionale

para 3 dite - Albeu

Pas dy muajsh ndërprerje, ditën e sotme ka rifilluar procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit. Komisioni i Vettingut ka vlerësuar pozitivisht drejtorin e Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e...

Kalon vetingun Sokol Bizhga, kreu i Forcave Operacionale në Polici

para 3 dite - Mapo

Kalon Vetingun drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga. Vendimi u mor sot nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. Drejtuesi Bizhga doli...

Vettingu në polici/ Jepet vendimi për drejtorin e FLO, Sokol Bizhgën

para 3 dite - Gazeta Shqip

Pas dy muajsh ndërprerje ka nisur procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit. Vlerësimin e kanë pasur drejtuesit e lartë në Policinë e Shtetit. Komisioni i Vettingut ka vlerësuar pozitivisht drejtorin e...

para 3 dite - Ora news

Kalon vetingun drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga. Vendimi u mor sot nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. Drejtuesi Bizhga doli...

Rikthehet Vettingu në polici/ Kreut të FLO-së i hapin probleme pasuria dhe grada

para 4 dite - Mapo

Përmirësimi i situatës me COVID-19 dhe lehtësimi i masave të marra për mospërhapjen e tij ka rinisur procesin e Vettingut në forcat e policisë. Pas ndërprerjes prej më shumë se 2 muaj, ky proces është...

para 4 dite - Ora news

Përmirësimi i situatës së shkaktuar nga koronavirusi ka rifilluar vettingun në polici. I pari që u caktua është Sokol Bizhga i cili rezultoi me probleme në pasuri dhe grada, ndërsa i pastër në kriterin...

Vetingu në Polici, ja çfarë u tha ne komision për kreun e Forcës Operacionale Levizëse

para 4 dite - Syri

Nis vetingu në Policinë e Shtetit. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit zhvilloi seancën dëgjimore me kreun e Forcave Lëvizëse Operacionale, Sokol Bizhga. Ky i fundit është paraqitur pa avokat para trupës...

Kreu i FLO-së në Drejtorinë e Policisë së Shtetit kalon vettingun. Dyshime për pasurinë dhe ngritjen në detyrë, ja çfarë konstatoi komisioni

para 2 dite - BalkanWeb

Drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Sokol Bizhga, e kaloi dje vetingun, duke u konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. Pavarësisht se Komisioni...

Pavarësisht problemeve me pasurinë, drejtuesi i lartë i Policisë kalon vetingun. Çfarë konstatoi komisioni

para 2 dite - Panorama

Drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Sokol Bizhga, e kaloi dje vetingun, duke u konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. Pavarësisht se Komisioni...

Pasuria dhe grada rrezikojnë drejtuesin e lartë të Policisë. Dëshmia në Veting: Një apartament u shit nga miqtë, isha plagosur dhe…

para 3 dite - Panorama

Pas ndërprerjes prej më shumë se 2 muajsh të procesit të vetingut në Polici për shkak të pandemisë, dje Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit i është rikthyer punës, duke bërë vlerësimin e një prej drejtuesve...

“Apartamentin ma shitën miqtë kur isha i plagosur”/ Sokol Bizhga “ngec” në rrjeten e Vetingut

para 3 dite - Almakos

Pas ndërprerjes prej më shumë se 2 muajsh të procesit të vetingut në Polici për shkak të pandemisë, dje Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit i është rikthyer punës, duke bërë vlerësimin e një prej drejtuesve...

Kreu i FLO-së në Drejtorinë e Policisë së Shtetit kalon vettingun. Dyshime për pasurinë dhe ngritjen në detyrë, ja çfarë konstatoi komisioni

para një dite - Gazeta Telegraf

Drejtori i Forcave Lëvizëse Operacionale në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Sokol Bizhga, e kaloi dje vetingun, duke u konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit. Pavarësisht se Komisioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK