http://kariera.mk

Me sukses prova e Gazsjellësit në Shqipëri, Berisha: Pas NATO-s, arritja më e madhe strategjike

para 3 dite - Standard

Ish-Kryeminstri Sali Berisha e ka përshëndetur me fjalën “Historike”, provën e injektimit të gazit nga Azerbajxhani në segmentin e tij në Shqipëri, në kuadrin e Gazsjellësit TAP. Kjo provë e bërë dje ka...

Me sukses prova e Gazsjellësit në Shqipëri, Berisha: Pas NATO-s, arritja më e madhe strategjike

para 3 dite - Syri

Ish-Kryeminstri Sali Berisha e ka përshëndetur me fjalën “Historike”, provën e injektimit të gazit nga Azerbajxhani në segmentin e tij në Shqipëri, në kuadrin e Gazsjellësit TAP. Kjo provë e bërë dje ka...

TAP injekton sasitë e para të gazit natyror në seksionin shqiptar të tubacionit, në kuadër të Fazës së Testimit

para 3 dite - Gazeta Tema

Tiranë, Shqipëri. Më 20 maj, Trans Adriatic Pipeline (TAP) AG filloi injektimin e sasive të para të gazit natyror në seksionin prej 4 km të gazsjellësit në Shqipëri, nga kufiri greko-shqiptar deri në stacionin...

TAP injekton sasitë e para të gazit natyror në seksionin shqiptar të tubacionit, në kuadër të fazës së testimit

para 4 dite - Koha Jone

Tiranë, Shqipëri. Më 20 maj, Trans Adriatic Pipeline (TAP) AG filloi injektimin e sasive të para të gazit natyror në seksionin prej 4 km të gazsjellësit në Shqipëri, nga kufiri greko-shqiptar deri në stacionin...

TAP injekton sasitë e para të gazit natyror në seksionin shqiptar të tubacionit, në kuadër të Fazës së Testimit

para 4 dite - Syri

Më 20 maj, Trans Adriatic Pipeline (TAP) AG filloi injektimin esasive të para të gazit natyror në seksionin prej 4 km të gazsjellësit në Shqipëri, nga kufiri greko-shqiptar deri në stacionin matës të TAP-it...

TAP injekton sasitë e para të gazit natyror në seksionin shqiptar të tubacionit, në kuadër të Fazës së Testimit

para 4 dite - Java News

Më 20 maj, Trans Adriatic Pipeline (TAP) AG filloi injektimin e sasive të para të gazit natyror në seksionin prej 4 km të gazsjellësit në Shqipëri, nga kufiri greko-shqiptar deri në stacionin matës të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK