http://kariera.mk

Funksioni i ri për blerje në instagram, i ka bërë blerjet impulsive

para 3 dite - Zeri

Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i ka bërë blerjet impulsive

para 3 dite - Flaka

Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i ka bërë blerjet impulsive shumë më të shprehura

para 5 dite - Telegrafi

Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i bëri blerjet impulsive më të shprehura

para 5 dite - Medial

Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i ka bërë blerjet impulsive

para 4 dite - RTK

Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i ka bërë blerjet impulsive shumë më të shprehura

para 4 dite - Indeks online

Me shtimin e një funksionit të ri, Facebook i ka bërë blerjet në Instagram shumë më të lehta. Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të...

Funksioni i ri për blerje në Instagram, i ka bërë blerjet impulsive shumë më të shprehura

para 5 dite - Lajmi.net

Ditë më parë, hyri në funksion Facebook Shops, që iu mundëson përdoruesve të këtyre dy rrjeteve sociale, të blejnë nga disa kompani që i prezantojnë live mallrat e tyre. Kur përdoruesit i pëlqen një produktet,...

Fejsbuk ofron shërbim për onlajn tregti

para 5 dite - News33

Fejsbuku është duke filluar një shërbim të ri – “Dyqane” (Shops) – që do t’u mundësojë bizneseve të ekspozojnë dhe shesin produkte në platformat e rrjetit më të madh social në botë. Këtë e paralajmëroi...

Facebook krijon platformën “Shops”, për tregtarët e prekur nga pandemia

para 6 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 19/05/2020 23:06 Facebook po përshpejton zhvillimin e aspektit tregtar të platformave të tij, duke plotësuar nevojën e bizneseve të vogla për të kërkuar konsumatorë atje ku janë, në...

Çfarë është Shops, shërbimi më i ri i Facebook

para 5 dite - Aktuale

Facebook po lançon Shops, një shërbim që do t’i lejojë bizneset të nxjerrin dhe shesin produkte në platformat më të mëdha të rrjetit social në botë, tha shefi ekzekutiv, Mark Zuckerberg. Udhëheqësit e...

Facebook Shops kthen faqet e bizneseve në dyqane online

para 6 dite - Zhurnal

Facebook dhe Instagram janë duke bërë shtytjen më të madhe ndonjëherë për tregtinë elektronike dhe blerjet në internet me Facebook Shops, funksioni më i ri që i lejon bizneset të kthejnë faqet e tyre në...

Facebook Shops kthen faqet e bizneseve në dyqane online

para 6 dite - RTK

Facebook dhe Instagram janë duke bërë shtytjen më të madhe ndonjëherë për tregtinë elektronike dhe blerjet në internet me Facebook Shops, funksioni më i ri që i lejon bizneset të kthejnë faqet e tyre në...

Facebook Shops kthen faqet e bizneseve në dyqane online

para 6 dite - Indeks online

Facebook dhe Instagram janë duke bërë shtytjen më të madhe ndonjëherë për tregtinë elektronike dhe blerjet në internet me Facebook Shops, funksioni më i ri që i lejon bizneset të kthejnë faqet e tyre në...

“Facebook” krijon platformën “Shops”

para 6 dite - Epoka e Re

“Facebook” po përshpejton zhvillimin e aspektit tregtar të platformave të tij, duke plotësuar nevojën e bizneseve të vogla për të kërkuar konsumatorë atje ku janë, në internet. Rrjeti social popullor ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK