http://kariera.mk

ATK ka një njoftim të rëndësishëm për rimbursim nga kuponët fiskal

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 11:25 ATK’ja ka njoftuar se ka pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve të qytetarëve lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila është...

ATK-ja jep detaje për rifillimin e rimburësit të kuponëve fiskalë

para një jave - Lajmi.net

Njoftimi i ATK-së: Duke pas parasysh që kemi pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve tuaja, lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila siç jeni të njoftuar është...

ATK me njoftim për mbledhësit e kuponëve fiskal

para një jave - Indeks online

Administrata Tatimore e Kosovës ka njoftuar se ende nuk është marr një vendim lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal. Kampanja për rimbursim nga kuponët fiskal u ndërprerë me...

ATK-ja jep detaje për rifillimin e rimburësit të kuponëve fiskalë

para një jave - RTK

Duke pas parasysh që kemi pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve tuaja, lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila siç jeni të njoftuar është ndërpre me qëllim...

ATK ka një njoftim të rëndësishëm për rimbursim nga kuponët fiskal

para një jave - Sinjali

ATK njofton se ka pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve të qytetarëve lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal. E cila është ndërprer gjatë kohës së pandemisë. “Aktualisht...

ATK ka një njoftim të rëndësishëm për rimbursim nga kuponët fiskal

para një jave - Infokusi

ATK’ja ka njoftuar se ka pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve të qytetarëve lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila është ndërprerë gjatë kohës së pandemisë....

ATK ka një njoftim të rëndësishëm për rimbursim nga kuponët fiskal

para një jave - Bota Press

ATK’ja ka njoftuar se ka pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve të qytetarëve lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila është ndërprerë gjatë kohës së pandemisë....

ATK me njoftim të rëndësishëm për kuponët fiskalë

para një jave - Arbresh

ATK’ja ka njoftuar se ka pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve të qytetarëve lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila është ndërprerë gjatë kohës së pandemisë....

ATK-ja jep hollësi për rimburësim të kuponëve fiskalë

para një jave - Epoka e Re

Duke pasur parasysh se kemi pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve tuaja, lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskalë, e cila, siç jeni të njoftuar, është ndërprerë me...

ATK-ja jep detaje për rifillimin e rimburësit të kuponëve fiskalë

para një jave - Ekonomia Online

Duke pas parasysh që kemi pranuar një numër të konsiderueshëm të pyetjeve tuaja, lidhur me ri-fillimin e kampanjës për rimbursim nga kuponët fiskal, e cila siç jeni të njoftuar është ndërpre me qëllim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK