http://kariera.mk

para 3 dite - Ora news

Për shkak të vështirësive financiare shkatuar nga kriza e Coronës, Lufthansa duket se ka nevojë për ndihma nga shteti. A do të shndërrohet shoqëria ajrore gjermane në sipërmarrje shtetërore? Për të ndihmuar...

A do të shtetëzohet shoqëria ajrore gjermane Lufthansa?

para 3 dite - Medial

Për shkak të vështirësive financiare shkatuar nga kriza e Coronës, Lufthansa duket se ka nevojë për ndihma nga shteti. A do të shndërrohet shoqëria ajrore gjermane në sipërmarrje shtetërore? Për të ndihmuar...

A do të shtetëzohet shoqëria ajrore gjermane Lufthansa?

para 3 dite - RTK

Për shkak të vështirësive financiare shkatuar nga kriza e Coronës, Lufthansa duket se ka nevojë për ndihma nga shteti. A do të shndërrohet shoqëria ajrore gjermane në sipërmarrje shtetërore? Për të ndihmuar...

A do të shtetëzohet shoqëria ajrore gjermane Lufthansa?

para 3 dite - Lajmi.net

ër të ndihmuar shoqërinë ajrore gjermane Lufthansa që të kalojë krizën e Coronës qeveria gjermane ofron nëntë miliardë euro dhe dëshiron që të ketë në zotërim 20 përqind të aksioneve të shoqërisë ajrore....

Shteti gjerman merr 20 për qind të aksioneve të Lufthansa

para 5 dite - KosovaPress

Kompania ajrore Lufthansa është afër arritjes së një marrëveshje me qeverinë gjermane për ndihmën shtetërore prej 9 miliardë eurosh. Sipas marrëveshjes, shteti do të merrte një 20 për qind të aksioneve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK