http://kariera.mk

Lleshaj: Hetime penale për ndotësit e lumenjve

para 3 dite - Mapo

Ndotësit e lumenjve, përveç ndëshkimit me gjobë, do të ndiqen penalisht nga Policia e Shtetit. Kështu u shpreh nga Lezha, Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës...

Operacion Kombëtar për mbrojtjen e mjedisit/ Lleshaj në Lezhë: Ndëshkimi do të jetë në dy plane

para 3 dite - Top Channel

Lezhë – Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen e mjedisit. Ai shoqërohej në inspektim nga Sekretari...

Mjedisi/ Lleshaj paralajmëron: Policia dhe IKMT, operacione të gjera në shkallë vendi. Gjoba dhe hetime penale

para 3 dite - BalkanWeb

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen e mjedisit. Ministri paralajmëroi nga Lezha, nisjen në...

Lleshaj paralajmëron operacion në shkallë kombëtare

para 3 dite - Klan

Lleshaj paralajmëron operacion në shkallë kombëtare Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen e...

Lleshaj: Policia dhe IKMT operacione të gjera kundër atyre që dëmtojnë mjedisin

para 3 dite - Vizion Plus

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen e mjedisit. Ministri paralajmëroi nga Lezha, nisjen në...

Lleshaj paralajmëron nga Lezha nisjen e një operacioni kombëtar: Dënime me gjoba dhe burg për ndotësit e lumenjve

para 3 dite - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka inspektuar nga afër ditën e sotme Rezervatin Kunë-Vain-Tale në Lezhë. Ai ka paralajmëruar se në ditët në vijim, strukturat e Policisë dhe IKMT-së do të ndërmarrin...

Lleshaj: Nisim operacion kombëtar për mbrojtjen e mjedisit, ndëshkim në dy plane

para 3 dite - NOA

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen e Ministri paralajmëroi nga Lezha, nisjen në ditët në...

Derdhja e ujërave të zeza në lumenj, paralajmëron Lleshaj: Do ketë operacione të forta në gjithë vendin

para 3 dite - ABC News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nga zona e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales në Lezhë , ka paralajmëruar nisjen në ditët në vijim të një operacioni në shkallë kombëtare për mbrojtjen e mjedisit. Lleshaj...

Lleshaj paralajmëron nga Lezha nisjen e një operacioni në shkallë kombëtare: Ndëshkimi ndaj shkelësve do jetë në 2 plane…

para 3 dite - Panorama

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka paralajmeruar sot nga Lezha, nisjen e nje operacioni te gjere te shkalle kombetare. Ndeshkim kunder te gjithe shkelësve apo dëmtuesve të mjedisit. Deklaraten Lleshaj...

Ndotja mjedisore/ Lleshaj paralajmëron nisjen e një operacioni në shkallë kombëtare

para 3 dite - Lexo

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka paralajmeruar sot nga Lezha, nisjen e nje operacioni te gjere te shkalle kombetare. Ndeshkim kunder te gjithe shkelësve apo dëmtuesve të mjedisit. Deklaraten Lleshaj...

Ndotja mjedisore/ Lleshaj paralajmëron nisjen e një operacioni në shkallë kombëtare: Do ketë gjoba dhe hetime

para 3 dite - Java News

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka paralajmeruar sot nga Lezha, nisjen e nje operacioni te gjere te shkalle kombetare. Ndeshkim kunder te gjithe shkelësve apo dëmtuesve të mjedisit. Deklaraten Lleshaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK