http://kariera.mk

Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit

para 3 dite - Koha.mk

Qytetarët e Republikës së Shqipërisë janë të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP bllokoi në 2019, 8 mijë faqe online Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin...

Shqiptarët të ‘fiksuar’ pas bixhozit, AKEP mbylli vitin e shkuar 8 mijë faqe online

para 4 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 8:15 Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe...

AKEP ka mbyll 8 mijë faqe online të lojërave të fatit në 2019

para 4 dite - Medial

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

AKEP ka mbyllur 8 mijë faqe online të lojërave të fatit në 2019

para 4 dite - Medial

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

para 4 dite - Ora news

8 mijë faqe online që ofronin shërbimin e basteve dhe skedinave janë mbyllur gjatë vitit të shkuar. Të dhënat janë bërë të ditur prej ERE. Përmes këtyre shifrave shihet qartë se operacioni për mbylljen...

Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP mbylli 8 mijë faqe online në vitin 2019

para 4 dite - BalkanWeb

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Fiksimi i shqiptarëve për kumarin dhe bastet, merret vendimi për mbylljen e 8 mijë faqeve online

para 4 dite - Gazeta Tema

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP bllokoi vjet 8 mijë faqe online. Çfarë kërkohet më shumë në internet

para 4 dite - Panorama

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP bllokoi 8 mijë faqe online

para 4 dite - Koha Jone

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Shqiptarët 'të infektuar' nga bastet e kumari, AKEP bllokoi 8 mijë faqe online

para 4 dite - Syri

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Shqiptarët nuk i ndahen lojërave të fatit, AKEP bllokoi vjet 8 mijë faqe online

para 4 dite - Mapo

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP bllokoi vjet 8 mijë faqe online

para 4 dite - ABC News

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Zbulohet fiksimi i shqiptarëve, merret vendimi për mbylljen e 8 mijë faqeve online

para 4 dite - Gazeta Shqip

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Çfarë kërkohet më shumë në internet/ Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP bllokoi 8 mijë faqe online

para 4 dite - Java News

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

Shqiptarët të fiksuar pas lojërave të fatit, AKEP bllokoi vjet tetë mijë faqe online

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Mbyllja e lojërave të fatit në fund të vitit 2018 bëri që shumica e atyre që luanin në kazino apo pika bastesh të ktheheshin tek bixhozi online. Janë me mijëra faqe që ofrojnë baste sportive apo alternativa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK