http://kariera.mk

Nga pengmarrja te ekzekutimi i një shqiptari, kush është 'Riku i Tmerrshëm'

para një jave - Syri

OFL u ka dërguar dje formularin e vetëdeklarimit të pasurisë katër shtetasve, të cilët rezultojnë të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale. Formulari i është dërguar shtetasit Arben Ruço, banues...

Nga pengmarrja te ekzekutimi i një shqiptari, kush është “Riku i Tmerrshëm” që duhet t’i përgjigjet OFL-së

para një jave - Panorama

OFL u ka dërguar dje formularin e vetëdeklarimit të pasurisë katër shtetasve, të cilët rezultojnë të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale. Formulari i është dërguar shtetasit Arben Ruço, banues...

Vrau pengun pasi mori 200 milion lekë, kush është “Riku i tmerrshëm” që OFL i kërkoi deklarim pasurie

para një jave - Shekulli

Ditën e sotme OFL ju ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurive dhe të ardhurave 4 shtetasve. Njëri prej tyre ishte edhe Federik Arifi, i njohur ndryshe si “Riku i tmerrshëm” i Korçës i cili 19...

Prostitucion, vrasje, armë dhe drogë/ 4 të dënuarve të tjerë u dërgohet formulari nga OFL

para një jave - Top Channel

Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo...

OLF shkon në Korçë, i kërkon burimin e pasurisë 4 personave

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 13:59 Operacioni Forca e Ligjit i ka kërkuar 4 personave në Korçë që të deklarojnë burimin e të ardhurave të tyre. Konkretisht OFL i ka dërguar kërkesë Arben Ruços, Frederik...

OFL ‘zbarkon’ në Korçë, Pogradec e Elbasan, iu kërkon deklarim të pasurisë 4 të ‘fortëve’

para një jave - BalkanWeb

Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, ndersa sot ka zbarkuar ne Korce, Pogradec e Elbasan, ku i ka kerkuar te deklarojne pasurine 4 ‘te forteve’. NJOFTIMI I OFL Në kuadër të zbatimit të Ligjit...

Vetëdeklarim për 4 persona të tjerë

para një jave - Klan

Vetëdeklarim për 4 persona të tjerë Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special...

Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin

para një jave - Albeu

OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte pikërisht Frederik Arifi , i njohur ndryshe si " Riku i Tmerrshëm i Korçës" për shkak...

Prostitucion dhe lëndë narkotike, OFL u dërgon letrën 4 personave në Pogradec e Korçë

para një jave - Albeu

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave banues në Korçë dhe Pogradec. A. R., banues në Korçë, i dënuar nga Gjykata e Apelit të Selanikut, për veprën penale...

OFL ‘troket’ në dyert e katër “të fortëve”: Vrasje, kanosje dhe prostitucion

para një jave - Gazeta Tema

Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon që të provojnë pasurinë katër persona me rekorde të theksuara kriminale, dy nga Korça, një nga Pogradeci dhe një nga Elbasanit. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special...

EMRAT/ OFL kërkon nga 4 persona të deklarojnë pasurinë

para një jave - Vizion Plus

Operacioni Forca e Ligjit u dërgoi katër personave formularin për vetëdeklarimin e pasurisë brenda 48 orëve. Arben Ruço, Meardi Berberi, Frederik Arifi dhe Shkëlqim Shara janë personat e radhës që janë...

Vrasje, kanosje, prostitucion, OFL kërkon që të të provojnë pasurinë katër “të fortë”

para një jave - NOA

Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon që të provojnë pasurinë katër persona me rekorde të theksuara kriminale, dy nga Korça, një nga Pogradeci dhe një nga Elbasanit. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special...

OFL zbarkon në Korçë, Elbasan dhe…, u çon formularin e vetëdeklarimit të pasurive katër “të fortëve”

para një jave - Panorama

Forca e Ligjit ka zbarkur diten e sotme ne Elbasan, Pogradec dhe Korçe dhe u ka derguar formularin e vetedeklarimit te pasurive kater personave. Ne njoftimin per media behet e ditur se subjket i OFL-se...

OFL i çon letrat/ 4 shtetasit e dënuar për prostitucion, vrasje, armë dhe drogë

para një jave - Koha Jone

Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo...

EMRAT / OFL shkon në Korçë, 4 “të fortët” duhet të justifikojnë pasurinë brenda 48 orëve

para një jave - ABC News

Operacioni Forca e ligjit ditën e sotme ka dërguar formularët 4 personave me precedent penal në Korçë dhe Pogradec. Ata janë: Arben Ruço i dënuar për për veprën penale “Trafikim i lëndëve narkotike”; Frederik...

Të dënuar për vrasje, prosititucion dhe drogë/ Kush janë 4 “të fortët” që duhet të justifikojnë pasurinë

para një jave - Gazeta Shqip

Vrasje, prostitucion, trafik të lëndëve narkotike, OFL-ja është zhvendosur në Korçë, Pogradec dhe Elbasan. Arben Ruço, Frederik Arifi, Meardi Berberi dhe Shkëlqim Shara janë katër emrat që OFL-ja i ka...

OFL në Korçë, 4 ”të fortët” të dënuar për prostitucion, vrasje dhe drogë

para një jave - Koha Jone

Vrasje, prostitucion, trafik të lëndëve narkotike, OFL-ja është zhvendosur në Korçë, Pogradec dhe Elbasan. Arben Ruço, Frederik Arifi, Meardi Berberi dhe Shkëlqim Shara janë katër emrat që OFL-ja i ka...

Nga Elbasani në Korçë, OFL u nis formularët, ja kush duhet të deklarojë pasurinë. Emrat

para një jave - Syri

Operacioni Forca e ligjit ka patur në qendër të vemendjes gjatë ditës së sotme zonën e Korçës dhe Pogradecit. “Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar...

Të dënuar për drogë, vrasje dhe prostitucion, kush janë 4 të “fortët” që OFL ju kërkon deklarim pasurie

para një jave - Shekulli

Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme ka dërguar formularët 4 personave me precedent penal në Korçë, Pogradec dhe Elbasan. Sipas deklaratës së bërë nga OFL, ata janë të dënuar për vepra penale si; “Trafikim...

para një jave - Ora news

Është rikthyer si më parë pas një”pushimi” nga pandemia Operacioni Forca e Ligjit. Ditën e sotme OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: A. R., banues në...

OFL në Korçë dhe Elbasan, u dërgon formularin 4 persona

para një jave - Mapo

Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar 4 personave formularin për të justfikuar pasurinë në Elbasan dhe qarkun Korçë. Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda...

Vrau pengun pasi mori 200 milion lekë nga familja, kush është Riku i tmerrshëm i Korçës që OFL i dërgoi formularin

para një jave - ABC News

OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte pikërisht Frederik Arifi, i njohur ndryshe si “Riku i Tmerrshëm i Korçës” për shkak...

OFL u dërgon formularin vetëdeklarimin të pasurisë 4 personave

para një jave - Arbresh

Është rikthyer si më parë pas një”pushimi” nga pandemia Operacioni Forca e Ligjit. Ditën e sotme OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Arben Ruço banues...

OFL zbarkon në Korçë, Pogradec e Elbasan/ U kërkon deklarim të pasurisë 4 personave

para një jave - Almakos

Operacioni Forca e Ligjit, ka zbarkuar ditën e sotme në Korçë, Poradec e Elbasan, ku u ka kërkuar të deklarojnë pasurinë 4 personave. NJOFTIMI I OFL Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore...

Vrasje, kanosje dhe prostitucion / OFL ‘troket’ në dyert e katër “të fortëve”

para një jave - Java News

Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon që të provojnë pasurinë katër persona me rekorde të theksuara kriminale, dy nga Korça, një nga Pogradeci dhe një nga Elbasanit. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special...

Të dënuar për vrasje, prosititucion dhe drogë/ Kush janë 4 “të fortët” që duhet të justifikojnë pasurinë

para një jave - in7

Vrasje, prostitucion, trafik të lëndëve narkotike, OFL-ja është zhvendosur në Korçë, Pogradec dhe Elbasan. Arben Ruço, Frederik Arifi, Meardi Berberi dhe Shkëlqim Shara janë katër emrat që OFL-ja i ka...

Nga Elbasani në Korçë, OFL u nis formularët, ja kush duhet të deklarojë pasurinë

para një jave - Gazeta Telegraf

Operacioni Forca e ligjit ka patur në qendër të vemendjes gjatë ditës së sotme zonën e Korçës dhe Pogradecit. “Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar...

OFL iu kërkon të deklarojnë pasurinë 4 “të fortëve” ne Korçë, Elbasan dhe Pogradec

para një jave - LajmiFundit

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar sot në Korçë, Pogradec e Elbasan, ku i ka kërkuar të deklarojnë pasurinë 4 ‘të fortëve’. Bëhet fjalë për Arben Ruços; Frederik Arifin; Meardi Berberin si dhe Shkëlqim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK