http://kariera.mk

Presidenti, tregimi i Bahriut dhe ripërcaktimi i kufijve

para një jave - Indeks online

Shkruan: Valon Murati Presidenti në intervistën e fundit në ‘Rubikon’ me Adriatik Kelmendin ripërsëriti qëndrimet e tij të kohëve të fundit se është kundër shkëmbimit të territoreve e njëkohësisht duke...

Presidenti, tregimi i Bahriut dhe ripërcaktimi i kufijve

para një jave - Gazeta Express

OP/ED Gazeta Express 23/05/2020 13:23 Në vend të ripërcaktimit të kufijve, sot, do të kemi vërtetë ndarjen e Kosovës nesër. Është koha e fundit të mendojmë jashtë skemave e kufijve mendorë që na i kanë...

Presidenti, tregimi i Bahriut dhe ripërcaktimi i kufijve

para një jave - Periskopi

Shkruan: Valon Murati Presidenti në intervistën e fundit në ‘Rubikon’ me Adriatik Kelmendin ripërsëriti qëndrimet e tij të kohëve të fundit se është kundër shkëmbimit të territoreve e njëkohësisht duke...

Presidenti, tregimi i Bahriut dhe ripërcaktimi i kufijve

para një jave - Epoka e Re

Shkruan: Valon Murati E dëgjova presidentin mbrëmë duke folur kundër shkëmbimit të territoreve dhe duke qenë krejt i paqartë se çka nënkupton korrigjimi i kufijve. Fjalët se do të punojë për bashkimin...

Presidenti, tregimi i Bahriut dhe ripërcaktimi i kufijve

para një jave - Arbresh

Shkruan: Valon Murati E dëgjova presidentin mbrëmë duke folur kundër shkëmbimit të territoreve dhe duke qenë krejt i paqartë se çka nënkupton korrigjimi i kufijve. Fjalët se do të punojë për bashkimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK