http://kariera.mk

Shkon në 170 numri i viktimave në Greqi, ja sa llogariten të infektuarit me COVID-19

para një jave - Panorama

Një e moshuar ka ndërruar jetë sot në Greqi, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 170. Mediat vendase raportojnë se viktima është një 91-vjeçare, e cila vuante nga sëmundje të mëparshme dhe...

Rritet numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi/ Mbi 2800 të infektuar

para një jave - Java News

Një e moshuar ka ndërruar jetë sot në Greqi, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 170. Mediat vendase raportojnë se viktima është një 91-vjeçare, e cila vuante nga sëmundje të mëparshme dhe...

Greqia regjistron 21 raste të reja me COVID-19, vatër e re në Larisa

para një jave - RTK

Njëzet e një raste të reja të koronës SARS-CoV-2 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Greqi, 19 prej të cilave përfshijnë raste të njohura të çështjeve. Këto janë raste që janë zbuluar gjatë gjurmimit...

Dy viktima në pak orë, Greqia regjistron 3 raste të reja me koronavirus, 21 pacientë të intubuar

para një jave - BalkanWeb

Janë konfirmuar tre raste të reja dhe dy viktima nga koronavirusi në Greqi. Numri i përgjithshëm i rasteve në vendin fqinj, sipas përfaqësuesit të Ministrisë së Shëndetësisë për koronavirusin, Sotiris...

Dy viktima në pak orë, rritet numri i viktimave në Greqi

para një jave - ABC News

Dy viktima të reja janë konfirmura në Greqi duke e çuar në 168 numrin e viktimave. Ndërkohë janë konfirmuar vetëm tre raste të reja me koronavirus duke e çuar në 2853 numrine të infektuarve. Sipas përfaqësuesit...

Dy viktima në pak orë, Greqia regjistron tre raste të reja me koronavirus, 21 pacientë të intubuar

para një jave - Gazeta Telegraf

Janë konfirmuar tre raste të reja dhe dy viktima nga koronavirusi në Greqi. Numri i përgjithshëm i rasteve në vendin fqinj, sipas përfaqësuesit të Ministrisë së Shëndetësisë për koronavirusin, Sotiris...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK