http://kariera.mk

E zuri korenti në park/ Përcillet për në banesën e fundit 5-vjeçari, nëna nuk ndalon të qarat

para një jave - Shekulli

Është përcjellë mes lotësh për në banesën e fundit vogëlushi 5-vjeçar që gjeti vdekjen dje nga korrenti duke luajtur në parkun qendror të qytetit të Berarit. Ark-morti i vogëlushit, që mbahej në nga familjarët,...

VIDEO/ Gjeti vdekjen nga korrenti në park, përcillet për në banesën e fundit 5- vjeçari në Berat, e ëma nuk ndalon të qarat

para një jave - BalkanWeb

Mes dhimbjesh e lotësh,është përcjellë për në banesën e fundit vogëlushi 5-vjeçar që gjeti vdekjen dje nga korrenti duke luajtur në parkun qëndror të qytetit të Berarit. Ark-morti i vogëlushit,që mbahej...

VIDEO/ Dhimbje dhe lot, përcillet për në banesën e fundit 5-vjeçari që e zuri korrenti në Berat

para një jave - Java News

Mes dhimbjesh e lotësh,është përcjellë për në banesën e fundit vogëlushi 5-vjeçar që gjeti vdekjen dje nga korrenti duke luajtur në parkun qëndror të qytetit të Berarit. Ark-morti i vogëlushit,që mbahej...

Humbi jetën në parkun e qytetit, përcillet në banesën e fundit 4-vjeçari në Berat

para një jave - ABC News

Është zhvilluar ditën sotme ceremonia mortore e të miturit vetëm 4-vjeç që humbi jetën ditën e djeshme pasi ra në kontakt me rrymën elektrike nga një ndriçues në rrugë, në parkun e Beratit. Përmes lotësh,...

Arrestohen dy zyrtarë për vdekjen e 4 vjeçarit në park

para një jave - RTV 21

Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane  janë arrestuar nga policia si përgjegjës për ngjarjen e rëndë të ndodhur në parkun e qytetit të Beratit ku një fëmijë...

I mituri vdiq pasi ra në korrent në lulishte, arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat

para një jave - Top Channel

BERAT- Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku një fëmijë 4-vjeç në Berat humbi jetën për shkak se ra në kontakt me rrymën elektrike në një lulishte, sot policia ka arrestuar P. I., 32 vjeç, me detyrë Drejtor...

I mituri vdiq pasi ra në korent në lulishte, arrestohen drejtori i shërbimeve dhe përgjegjësi i ndriçimit në Berat

para një jave - Top Channel

BERAT- Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku një fëmijë 4-vjeç në Berat humbi jetën për shkak se ra në kontakt me rrymën elektrike në një lulishte, sot policia ka arrestuar P. I., 32 vjeç, me detyrë Drejtor...

5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat në parkun e qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 9:38 Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit te Beratit ka pasur me arrestimin...

Vdekja e 5-vjeçarit në zbukurimet e parkut të qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat

para një jave - Mapo

Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të...

Vdes një fëmijë 4 vjeç pas kontaktit me rrymë në sheshin e Beratit

para një jave - Kallxo

Një fëmijë 4 vjeç ka vdekur si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike në pedonalen e sheshit të Beratit. Sipas Policisë së Shtetit, fëmija ka qenë duke luajtur në lulishten e pedonales. “Arrestimi i këtyre...

Vdekja e 5-vjeçarit në zbukurimet e parkut të qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë

para një jave - BalkanWeb

Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të...

4-vjeçari humbi jetën në Berat, arrestohet përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë

para një jave - Albeu

Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit . Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar Drejtori i shërbimeve në...

Vdekja e 4 vjeçarit në Berat/ Arrestohet drejtori i shërbimeve dhe shefi i ndriçimit në Berat

para një jave - Vizion Plus

Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë vënë në pranga pas ngjarjes së rëndë të një ditë më parë në këtë qytetg ku një fëmijë 4 vjec humbi jetën pasi...

4-vjeçari humbi jetën pasi e zuri korrenti në park, arrestohen zyrtarët e Bashkisë Berat

para një jave - Shekulli

2 zyrtarë të Bashkisë së Berat janë proceduar penalisht si përgjegjës për vdekjen e 4-vjeçarit që ra në kontakt me rrymën elektrike gjatë kohës që luante në parkun e qytetit. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin...

Arrestohen dy zyrtarë të bashkisë së Beratit për vdekjen e 4-vjeçarit në park

para një jave - Koha Jone

Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë arrestuar nga policia si përgjegjës për ngjarjen e rëndë të ndodhur në parkun e qytetit të Beratit ku një fëmijë...

Fëmija 4 vjeç humbi jetën prej korrentit në lulishte, arrestohen dy zyrtarë të Bashkisë Berat/ Emrat

para një jave - NOA

Dy persona janë arrestuar nga policia e Beratit, pasi një fëmijë 4 vjeç humbi jetën këtë të premte nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit. Ndalohen drejtori...

4-vjeçari humbi jetën pasi e zuri korrenti në park, procedohen penalisht zyrtarët e Bashkisë Berat

para një jave - Shekulli

2 zyrtarë të Bashkisë së Berat janë proceduar penalisht si përgjegjës për vdekjen e 4-vjeçarit që ra në kontakt me rrymën elektrike gjatë kohës që luante në parkun e qytetit. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin...

Fëmijën e zuri korrenti duke luajtur në lulishte/ Arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat

para një jave - Gazeta Shqip

Policia ka arrestuar drejtorin e shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësin e ndriçimit në zonat urbane, pasi humbi jetën një fëmijë 5-vjeç, i cili ra në kontakt me korrentin duke luajtur në lulishten...

Arrestohen dy drejtues të bashkisë së Beratit, hetohen elektricistët për vdekjen e 4-vjeçarit në lulishte

para një jave - Syri

Vdekja e vogëlushit 4 vjeç në dekorimet e parkut të Beratit është pasuar nga arrestimet. SYRI TV mëson se është vënë në pranga, Drejtori i Drejtorisë së Shërbimeve Publike në bashkinë Berat,Polizoi Ikonomi...

Vdekja e fëmijës 4-vjeç në Berat, arrestohen përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë

para një jave - Gazeta Tema

Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit. Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar drejtori i shërbimeve në...

Vdekja e 4-vjeçarit në Berat, procedohen penalisht 2 zyrtarë të bashkisë

para një jave - Shekulli

2 zyrtarë të Bashkisë së Berat janë proceduar penalisht si përgjegjës për vdekjen e 4-vjeçarit që ra në kontakt me rrymën elektrike gjatë kohës që luante në parkun e qytetit.

para një jave - Ora news

Drejtori i shërbimeve në Bashkinë e Beratit dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane janë arrestuar nga policia si përgjegjës për ngjarjen e rëndë të ndodhur në parkun e qytetit të Beratit ku një fëmijë...

5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat e parkut të qytetit, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë Berat, nën hetim dhe 4 elektricistë

para një jave - Panorama

Ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e djeshëm në parkun e qytetit të Beratit, ku një 5-vjeçar gjeti vdekjen duke luajtur me një pjesë të dekorit me drita të qytetit është shoqëruar edhe me arrestime të...

Vdekja e fëmijës nga korenti, Policia: Arrestohen drejtori dhe inxhinieri i bashkisë në Berat

para një jave - Syri

Policia e Shtetit njoftoi se pasi humbi jetën një fëmijë 4 vjeç nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit, u ndaluan Drejtori i shërbimeve në Bashkinë...

Vdekja e fëmijës 4-vjeç në Berat, arrestohen përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë

para një jave - ABC News

Një fëmijë vetëm 4-vjeç humbi jetën nga kontakti me rrymën elektrike, duke luajtur në lulishten në pedonalen e qytetit të Beratit. Policia e Beratit ka njoftuar se janë ndaluar Drejtori i shërbimeve në...

Arrestohen 2 drejtues të bashkisë së Beratit, hetohen dhe 4 elektricistë për vdekjen e 4-vjeçarit në lulishte

para një jave - Syri

Vdekja e vogëlushit 4 vjeç në dekorimet e parkut të Beratit është pasuar nga arrestimet. Mësohet se është vënë në pranga, Drejtori i Drejtorisë së Shërbimeve Publike në bashkinë Berat,Polizoi Ikonomi dhe...

Humbi jetën teksa po luante me dekorin në park/ Arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë, nën hetim dhe 4 elektriçistë

para një jave - Almakos

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Berat, ku një 5-vjeçar humbi jetën teksa po luante me një pjesë të dekorit me drita në parkun e qytetit. Pas hetimeve të kryera nga specialistët...

Berat/ 5-vjeçari humbi jetën pas lojërave me dritat e parkut, arrestohen 2 zyrtarë të Bashkisë, nën hetim dhe 4 elektricistë

para një jave - Java News

Ngjarja e rende diten e djeshme ne Berat ku humbi jeten nje 5-vjeçar ndersa ishte duke luajtur me dritat zbukuruese ne parkun e qytetit te Beratit ka pasur me arrestimin e 2 zyrtareve të bashkisë Berat...

Vdekja e fëmijës 4-vjeç në parkun e Beratit, arrestohen përgjegjësi dhe elektriçisti i Bashkisë

para një jave - LajmiFundit

Policia e Beratit ka njoftuar arrestimin e Drejtorit te shërbimeve në Bashki dhe përgjegjësi i ndriçimit në zonat urbane, si dhe procedohen në gjendje të lirë 4 elektriçistët e bashkisë. Arrestimet ndodhen...

Fëmija humbi jetën në lulishte nga telat e korentit/ Kreu i PD-së Berat: Ky është shkëlqimi i fasadave vrastare!

para një jave - Syri

Partia Demokratike, dega Berat, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e sotme të ndodhur në këtë qytet, ky një fëmijë 4 vjeçar humbi jetën si pasojë e rënies në kontakt me telat e korentit të lëna të paizoluara...

Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Ai fëmijë mund të ishte i kujtdo, telat e zhveshur vranë sot qytetarët!

para një jave - BalkanWeb

Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, ka reaguar pas ngjarjes tragjike të ndodhur sot, ku një fëmijë humbi jetën nga korrenti. Azizi shkruan në “Facebook” se 4-vjeçari ka vdekur në lulishten...

Vdekja e 4- vjeçarit nga Berati pasi e zuri korenti, e ëma: Djalin ma vrau bashkia

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 17:05 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News...

Vdekja e 4-vjeçarit në park/ Azizi: Duhet të reagojmë, ai fëmijë mund të ishte i kujtdo

para një jave - Vizion Plus

Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar të premten në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike....

E zuri korenti në park/ Nëna e 4-vjeçarit: Djalin ma vrau bashkia

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur,...

“Iku për të lypur, e zuri korenti”, flet nëna e 4-vjeçarit në Berat: Djalin ma vrau bashkia

para një jave - Shekulli

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi pati kontakt me rrymën elektrikë, ka folur nëna e vogëlushit. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte...

Vdekja tragjike e vogëlushit në Berat, reagon bashkia: Po kryejmë inspektim të hollësishëm në rrugë

para një jave - BalkanWeb

Bashkia e Beratit ka reaguar pas vdekjes tragjike të 5-vjeçarit Aleksandër Brahimasi, teksa e zuri korenti kur po lunate në tunelin e vendosur për dekorin e festive të fundvitit. Menjëherë pas ngjarjes...

para një jave - Ora news

Një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja e rëndë u shënua në lulishten në qendër të qytetit, aty ku çdo ditë luajnë e qëndrojnë dhjetra fëmijë e të rritur. I mituri...

Ra në kontakt me energjinë elektrike në park, Bashkia Beratit reagon për vdekjen e fëmijës

para një jave - ABC News

Bashkia Berat ka reaguar për ngjarjen tragjike të ndodhur mëngjesin e sotëm. Një 4 vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike në një nga parqet e qytetit. Bashkia bën me dije se ka nisur...

E kapi korenti në park, nëna e 4-vjeçarit: Djalin ma vrau bashkia

para një jave - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park , pais pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur,...

Ra në kontakt me energjinë elektrike në park, Bashkia Beratit reagon për vdekjen e 4-vjeçarit

para një jave - ABC News

Bashkia Berat ka reaguar për ngjarjen tragjike të ndodhur mëngjesin e sotëm. Një 4 vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike në një nga parqet e qytetit. Bashkia bën me dije se ka nisur...

Ra në kontakt me kabllot e energjisë elektrike, ndërron jetë 4-vjeçari

para një jave - Vizion Plus

Nje ngjarje e rende ka ndodhur paraditen e së premtes ne lulishten ne qender te qytetit prane pedonales. Një 4-vjecar ka humbur jetën, pasi ka rënë ne kontakte me kabllot e energjis elektrike. Aleksander...

Vdekja e 4- vjeçarit nga Berati pasi e zuri korenti, e ëma: Djalin ma vrau bashkia

para një jave - Almakos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pasi pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur,...

4-vjeçari po luante në park me nënën kur gjeti vdekjen

para një jave - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mesditën e kësaj të premteje në lulishten në qendër të qytetit të Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar humbi jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. I mituri  nga komuniteti...

Po luante në tunelin e vendosur për dekorin e festave të fundvitit, 5-vjeçarin e zë korenti e vdes. Familja akuzon bashkinë e Beratit

para një jave - BalkanWeb

Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qene duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt...

Humb jetën tragjikisht 4-vjeçari, flet dëshmitari: E zuri korenti para këmbëve të mia, po luante me dritat në tokë

para një jave - Iliria News

Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Berat. Një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Vogëlushi është çuar me urgjencë në spital pasi...

E kapi korenti në park, nëna e 4-vjeçarit: Djalin ma vrau bashkia

para një jave - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një 4-vjeçar gjeti vdekjen në park, pais pati kontakt me korentin. Nëna e 4-vjeçarit rrëfen për Abc News se kishte dalë me djalin për të lypur,...

Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park

para një jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat . Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elektrike në një ndër parqet e qyetit. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar...

Berat/ E zë korrenti, humb jetën në spital fëmija 4 vjeçar

para një jave - Top Channel

Një 4 vjeçar nga komuniteti Rom ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin. 4 -vjecari ishte duke luajtur në lulishten e pedonales së re të qytetit. Por fatkeqësisht në lojë e sipër ai ka prekur...

Vdekja e të miturit në lulishte, kreu i PD Berat: Telat e zhveshur vranë sot qytetarët!

para një jave - LajmiFundit

Kreu i Partisë Demokratike në Berat, Gazment Azizi, ka reaguar pas ngjarjes tragjike të ndodhur sot, ku një fëmijë humbi jetën nga korrenti. Azizi shkruan në “Facebook” se 4-vjeçari ka vdekur në lulishten...

Vdekja e 4-vjeçarit në Berat/ Nëna: Shkoi për të marrë ujë, e kapi korenti

para një jave - Koha Jone

Nëna e 4-vjeçarit në Berat, të cilin e zuri korenti mëngjesin e sotëm, ka thënë se gjithçka ndodhi teksa vogëlushi donte të merrte ujë. Reshide Brahimasi ka treguar se fëmijën në spital e ka çuar me një...

Humb jetën 4-vjeçari në Berat/ E zë korenti në park

para një jave - Vizion Plus

Një 4-vjeçar humbi jetën këtë të premte në Berat. Mësohet se ai po luante në park në momentin që ka prekur disa kabllo pa-izoluar dhe e ka zënë korenti. Raportohet se i mituri i përkiste komunitetit rom...

E rëndë në Berat! Fëmijën 4 vjeç e zë korrenti duke lozur në lulishte, gjen vdekjen

para një jave - NOA

Një ngjarje e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Berat, ku një fëmijë vetëm 4 vjeç, ka gjetur vdekjen si pasojë e korrentit, teksa lozte në lulishte. Vogëlushi, pjesë e komunitetit rom, ka qenë duke...

Berat/ Po luante në tunelin e vendosur për festat e fundvitit, 5-vjeçarin e zë korenti e humb jetën, familja akuzon bashkinë

para një jave - Almakos

Një 5-vjeçar nga Berati ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në parkun e qytetit. Ai ka qenë duke luajtur në tunelin me drita, pjesë e dekorit të bashkisë për festat e fundvitit, kur ka rënë në kontakt...

Bie në kontakt me rrymën, ndërron jetë 4 vjeçari shqiptar

para një jave - Gazeta Express

Gazeta Express 22/05/2020 10:19 Një ngjarje e trishtë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje në Berat, ku një fëmijë 4 vjeçar ka humbur jetën. I mituri ka ndërruar jetë për shkak të kontaktit me rrymën...

Humb jetën tragjikisht 4-vjeçari, flet dëshmitari: E zuri korenti para këmbëve të mia, po luante me dritat në tokë

para një jave - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Berat. Një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Vogëlushi është çuar me urgjencë në spital pasi...

Skandal/ Humb jetën 4-vjeçari, bashkia lë zhveshur telat e korrentit

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka...

Tragjike në Berat/ Fëmija 4-vjeçar humb jetën pasi futi duart në prizë

para një jave - Standard

Një 4 vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Berat për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar nga vëmendja e prindërve duke futur duart në prizë,...

E rëndë në Berat, vdes 4-vjeçari, futi duart në prizë

para një jave - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Berat, ku një fëmijë 4-vjeçar ka vdekur pasi ka futur duart në një prizë. Mësohet se vogëlushi është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal të Beratit...

E rëndë në Berat, 4 vjeçari fut duart në prizë dhe vdes

para një jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat . Mësohet se një 4 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Berat për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi...

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 4-vjeçari

para një jave - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është është regjistruar mëngjesin e sotëm në Berat. Mësohet se një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Familjarët e kanë çuar me urgjencë...

E FUNDIT/ Tragjedi në Berat, 4 vjeçari vdes pasi futi duart në prizë

para një jave - ABC News

Një 4 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Berat për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar nga vëmendja e prindërve duke futur duart në prizë,...

Tragjedia në Berat, si ndërroi jetë 4 vjeçari pasi e zuri korrenti në park

para një jave - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elektrike në një ndër parqet e qyetit. loading... Rekomandojme Për shkaqe ende të panjohura,...

E rëndë në Berat/ 4-vjeçari bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën

para një jave - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një fëmijë 4 vjeç ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Sipas policisë, 4-vjeçari ka humbur jetën. Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka...

Humb jetën 4-vjeçari në Berat pas kontaktit me energjinë elektrike

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë është bërë kontakti me energjinë elektrike. Familjarët e kanë çuar me urgjencë...

E rëndë në Berat/ 4-vjeçari bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën

para një jave - Java News

Një ngjarje e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Berat, ku një fëmijë vetëm 4 vjeç, ka gjetur vdekjen si pasojë e korrentit, teksa lozte në lulishte. Vogëlushi, pjesë e komunitetit rom, ka qenë duke...

Humb jetën tragjikisht 4-vjeçari, flet dëshmitari: E zuri korenti para këmbëve të mia, po luante me dritat në tokë

para një jave - in7

Një ngjarje e rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Berat. Një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Vogëlushi është çuar me urgjencë në spital pasi...

Berat/ E zë rryma elektrike, humb jetën në spital fëmija 4 vjeçar

para një jave - LajmiFundit

Ditën e sotme një fëmijë 4 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra në kontak me korrentin. loading... Rekomandojme Burime bëjnë me dije fëmija është dërguar menjëherë në spital, ku fatkeqësisht ka ndërruar jetë...

Tragjedi në Berat, 4 vjeçari humb jetën pasi futi duart në prizë

para një jave - Gazeta Telegraf

Një 4 vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Berat për shkak të kontaktit me rrymën elektrike. Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar nga vëmendja e prindërve duke futur duart në prizë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK