http://kariera.mk

Mark Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të mos bëhet viral

para 3 dite - BalkanWeb

Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC, drejtori i përgjithshëm i Facebookut...

Mark Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të “mos bëhet viral”

para 3 dite - Zhurnal

Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC, drejtori i përgjithshëm i Facebookut...

Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të “mos bëhet viral”

para 3 dite - Medial

Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC, drejtori i përgjithshëm i Facebookut...

Mark Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të “mos bëhet viral”

para 4 dite - Telegrafi

Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC, drejtori i përgjithshëm i Facebookut...

Mark Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të “mos bëhet viral”

para 3 dite - Indeks online

Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC, drejtori i përgjithshëm i Facebookut...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK