http://kariera.mk

VIDEO/ Ja gropa me ujë ku u mbyt 13- vjeçari në Përrenjas

para 7 dite - BalkanWeb

BalkanWeb siguron pamjet nga gropa me ujë ku 13- vjeçari u mbyt në Përrenjas. Në vendngjarje është dhe Policia e cila po heton për shkaqet e ngjarjes. Deri tani dihet që 13- vjeçari jetonte në fshatin...

13 vjeçari mbytet në një gropë me ujë

para një jave - RTV 21

Një djalë 13 vjeç humbi jetën pasi aksidentalisht ra në një gropë me ujë. Ngjarja u shënua në fshatin Kajtel të Prrenjasit në Elbasan. “Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13...

Ngjarje e rëndë, humb jetën djali 13-vjeçar. Policia: Dyshohet se…

para një jave - Standard

Një djalë i mitur, vetëm 13 vjeç ka humbur jetën sot në Prrenjas. Sipas policisë, djali dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë. “Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi...

Elbasan – 13 vjeçari mbytet në një gropë me ujë

para një jave - Kallxo

Një djalë 13 vjeç humbi jetën pasi aksidentalisht ra në një gropë me ujë. Ngjarja u shënua në fshatin Kajtel të Prrenjasit në Elbasan. “Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13...

Mbytet në një rezervuar uji 13-vjeçari në Prrenjas

para një jave - Top Channel

PRRENJAS- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Prrenjas ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është mbytur në ujë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë...

Ngjarje e rëndë, humb jetën djali 13-vjeçar. Policia: Dyshohet se…

para një jave - Panorama

Një djalë i mitur, vetëm 13 vjeç ka humbur jetën sot në Prrenjas. Sipas policisë, djali dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë. “Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi...

Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë me ujë

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 13:54 Një ngjarje tragjike raportohet nga Prrenjasi ku ka humbur jetën një fëmijë. Sipas raportimeve të para, fëmija ka rënë në një gropë me ujë rreth 1 metër të thellë...

Bie në gropën me ujë, humb jetën 13-vjeçari

para një jave - Klan

Bie në gropën me ujë, humb jetën 13-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Përrenjas ku një 13 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e rënies në një gropë me ujë. Policia në njoftimin paraprak thotë...

LAJM I FUNDIT/ Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë me ujë

para një jave - BalkanWeb

PËRRENJAS Mbytet një fëmijë 14-vjeçar në Përrenjas. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel ku i mituri ka rënë në një gropë me ujë por nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. vijon…

Bie në gropën me ujë, mbytet 13-vjeçari në Përrenjas

para një jave - Shekulli

Një 13-vjeçar është mbytur në Përrenjas pasi ka rënë në një gropë me ujë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se gropa ku ka rënë fëmija është e thellësisë 1 metër. Sakaq mësohet se fëmija ishte nga...

E FUNDIT/ E rëndë në Përrenjas, 14 vjeçari mbytet në rezervuar

para një jave - Albeu

Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas . Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë në një rezervuar me ujë dhe si pasojë ka ndërruar...

para një jave - Ora news

Një djalë vetëm 13 vjeç humbi jetën pasi aksidentalisht ra në një gropë me ujë. Ngjarja u shënua në fshatin Kajtel të Prrenjasit. “Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç,...

Bie në gropë me ujë, humbet jetën fëmija në Përrenjas

para një jave - Koha Jone

Një fëmijë është mbytur në një gropë me ujë në Perrenjas. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të shtune në fshatin Katjel. Mësohet se viktima është rreth 12 vjeç por ende nuk dihet identiteti....

Fëmija mbytet në gropën me ujë në Përrenjas

para një jave - Vizion Plus

Një fëmijë është mbytur në një gropë me ujë në Perrenjas. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditen e kësaj të shtunë në fshatin Katjel. Mësohet se viktima është rreth 12 vjec por ende nuk dihet identiteti....

Mbytet një 14-vjeçar në Përrenjas, ra në një gropë me ujë

para një jave - Standard

Mbytet një fëmijë 14-vjeçar në Përrenjas. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel ku i mituri ka rënë në një gropë me ujë por nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes. vijon…

Përrenjas, mbytet një fëmijë në rezervuar

para një jave - NOA

Një fëmijë ka humbur jetën tragjikisht mesditën e sotme, i mbytur në një rezervuar me ujë. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Katjel të Librazhdit, në zonën e ish-minierës, Nga të dhënat paraprake,...

Bie në gropën me ujë, mbytet 14-vjeçari në Përrenjas

para një jave - Shekulli

Një 14-vjeçar është mbytur në Përrenjas pasi ka rënë në një gropë me ujë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se gropa ku ka rënë fëmija është e thellësisë 1 metër. Sakaq mësohet se fëmija ishte nga...

Tragjike në Prrenjas/ 14-vjeçari bie në gropën me ujë dhe humb jetën

para një jave - Mapo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë. Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Shkonte të lahej, mbytet në rezervuar 12-vjeçari

para një jave - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel të Prrenjasit në orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar A.D. ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija...

Bie në gropën me ujë, mbytet fëmija në Përrenjas

para një jave - Shekulli

Sërish një tragjedi ku viktimat janë fëmijët. Në Përrenjas një fëmijë ra në një gropë me ujë dhe ndërroi jetë. Burime bëjnë me dije se gropa në të cilën ra fëmija, në thellësinë 1 metër. Nuk dihet ende...

Tragjike/ Bie në gropë, vdes fëmija në Përrenjas

para një jave - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Përrenjas. Raportohet se ka humbur jetën një fëmijë, pasi ka rënë në një gropë me ujë. Gropa ka pasur një thellësi prej 1 metri. Deri më tani nuk dihen detaje lidhur...

E FUNDIT / E rëndë në Prrenjas, fëmija mbytet në një gropë me ujë

para një jave - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar ka rënë në gropën me ujë mbi 1 metër, ku për pasojë fëmija është mbytur. Mësohet se i mituri kishte qenë duke luajtur...

Tjetër tragjedi: Fëmija bie në gropën me ujë, humb jetën

para një jave - Syri

Sërish një tragjedi ku viktimat janë fëmijët. Në Përrenjas një fëmijë ra në një gropë me ujë dhe ndërroi jetë. Burime bëjnë me dije se gropa në të cilën ra fëmija, në thellësinë 1 metër. Nuk dihet ende...

E FUNDIT/ E rëndë në Përrenjas, 14 vjeçari mbytet në rezervuar

para një jave - Tetova Sot

Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas . Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë në një rezervuar me ujë dhe si pasojë ka ndërruar...

Ra në një gropë me ujë, mbytet 14-vjeçari në Përrenjas

para një jave - Almakos

Një fëmijë 14-vjeçar është mbytur në fshatin Katjel, në Përrenjas. Sipas raportimeve të para, i mituri ka rënë në një gropë me ujë, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Informacion paraprak Më datë...

Përrenjas, mbytet një fëmijë, ra në një gropë me ujë

para një jave - Java News

Një fëmijë ka humbur jetën tragjikisht mesditën e sotme, i mbytur në një grop me ujë. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Katjel të Librazhdit, në zonën e ish-minierës, Nga të dhënat paraprake, dyshohet...

Detajet e Reja/Shkoi të lahej, mbytet në rezervuar 12-vjeçari

para një jave - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel të Prrenjasit në orët e paradites së sotme. Një 12-vjeçar A.D. ka shkuar të lahej në një rezervuar pranë ish-minierës së Katjelit, ku për pasojë fëmija...

E rëndë në Prrenjas, mbytet në rezervuar 13-vjecari

para një jave - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në Prrenjas ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është mbytur në ujë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë në një rezervuar...

Dy fëmijë të vdekur, asnjë reagim nga bashkitë e socialistëve

para një jave - Syri

Shqipëria ka plot halle dhe skandalet nuk i mungojnë asnjë ditë. Kjo bën që disa skandale të harrohen. Brenda një harku të shkurtër kohor, dy fëmijë kanë humbur jetën duke luajtur në parqe. Në rastin e...

Skandal/ Humb jetën 4-vjeçari, bashkia lë zhveshur telat e korrentit

para një jave - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK