http://kariera.mk

Katër vende europiane prezantojnë planin e tyre të ndihmës për kapërcimin e krizës nga COVID-19

para një dite - Gazeta Tema

Katër vende europiane të ashtuquajtura “katërshja kursimtare” prezantuan sot propozimet e tyre të planit të rimëkëmbjes për të ndihmuar Bashkimin Europian për të kapërcyer krizën e shkaktuar nga pandemia...

“Katërshja kursimtare” fuqimisht kundër planit ekonomik të Merkelit dhe Makronit

para një dite - TV Koha

Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e përbashkëta...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 12:30 Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian...

“Katërshja kursimtare” fuqimisht kundër planit ekonomik të Merkelit dhe Makronit

para një dite - Koha.mk

Bruksel, 23 maj – Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Shprehja

loading... Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda,...

Virusi përçan BE-në, disa shtete nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - RTK

Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Zeri

Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe...

Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Sinjali

Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe...

“Katërshja kursimtare” fuqimisht kundër planit ekonomik të Merkelit dhe Makronit

para një dite - Tetova Sot

Katër shtetet e BE-së, të cilat quhen “Katërshja kursimtare”, sot e kanë prezentuar propozimin e tyre për rimëkëmbjen e ekonomisë pas Kovid-19 dhe sërish i kanë hedhur poshtë të gjitha instrumentet e përbashkëta...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para një dite - Klan

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh,...

Kohë krize! Plani gjermano-francez i rindërtimit, fondi që “ndau” Evropën

para një dite - Top Channel

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit (23.04.) kryetarët...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para një dite - Telegrafi

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit, kryetarët e...

Plani gjermano-francez i rindërtimit/ Pse Merkel u shkëput nga shtetet e veriut. Vendet më të goditura nga COVID-19 grante për 3 vite rresht

para një dite - BalkanWeb

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi për Deutsche Welle. Në fund të prillit...

Plani gjermano-francez i rindërtimit/ Pse Merkel u shkëput nga shtetet e veriut. Vendet më të goditura nga COVID-19 grante për 3 vite rresht

para një dite - Standard

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi për Deutsche Welle. Në fund të prillit...

Plani gjermano-francez i rindërtimit/ Vendet më të goditura nga COVID-19 grante për 3 vite rresht

para një dite - Mapo

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi për Deutsche Welle. Në fund të prillit...

Kriza/ Plani gjermano-francez i rindërtimit, fondi që ‘ndau’ Evropën. Ja çfarë thonë kritikët

para një dite - Panorama

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit (23.04.) kryetarët...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Zyrtare

Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Periskopi

Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe...

Virusi përçan BE-në, Austria, Holanda, Danimarka e Suedia nuk duan borxh të përbashkët

para një dite - Ekonomia Online

Në kohën kur Evropa po përpiqet të hartojë plane për rimëkëmbje ekonomike nga pandemia, kanë filluar të dalin në pah përçarjet e para. Katër shtete të Bashkimit Evropian – Austria, Holanda, Danimarka dhe...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kundërshtarët e tij

para një dite - Syri

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Nga Deutsche Welle Në fund të prillit...

Kriza/ Plani gjermano-francez i rindërtimit, fondi që ‘ndau’ Evropën

para një dite - Java News

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit (23.04.) kryetarët...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para një dite - Epoka e Re

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit (23.04.) kryetarët...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para një dite - Ekonomia Online

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit, kryetarët e...

Plani franko-gjerman për ringritjen e BE nga pandemia…

para 2 dite - Standard

Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para 2 dite - Lajmi.net

Në fund të prillit (23.04.) kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19. Meqenëse të gjithë...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para 2 dite - Telegrafi

Auron Dodi Në fund të prillit, kryetarët e shteteve dhe të qeverive të Bashkimit Evropian miratuan një paketë të parë ndihme prej 540 miliardë eurosh, për shtetet e goditura nga Covid-19-ta. Meqenëse të...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para 2 dite - RTK

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit (23.04.) kryetarët...

Plani gjermano-francez i rindërtimit dhe kritikët e tij

para 2 dite - DW

Në një moment të jashtëzakonshëm për Evropën, Gjermania është zgjidhje e problemit. Ajo vendosi për BE. Tani ajo e Franca duhet të bindin të tjerët, shkruan Auron Dodi. Në fund të prillit (23.04.) kryetarët...

Fond për rimëkëmbjen pas pandemisë, Juncker: Propozimi franko-gjerman, përgjigjja e duhur

para 3 dite - BalkanWeb

Propozimi franko-gjerman për krijimin e një fondi rimëkëmbjeje prej 500 miliardë eurosh është përgjigjja më e mirë për urgjencën ekonomike të shkaktuar nga koronavirusi, deklaroi ish-presidenti i Komisionit...

500 miliardë Euro: Merkeli e Macroni në borxhe për Evropën

para 4 dite - KDPolitik

Gjermania e Franca pranojnë ta financojnë rindërtimin me borxhe të përbashkëta të shteteve. Ato dakordohen që shtetet e goditura nga Covid-19 të marrin grante, shkruan Auron Dodi. Me flamujt gjermanë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK