http://kariera.mk

Si u infektuan me koronavirus 21 të dënuar në burgjet shqiptare

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 17:07 Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar ditën e djeshme në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes së Dënimit”...

Koronavirusi/ Si u infektuan 21 të burgosur tek 313-ta dhe 302-shi

para një dite - Syri

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar ditën e djeshme në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes së Dënimit” në bashkëpunim me “Institutin e Shëndetit...

Covid-i në burgje, ABC News siguron raportin, si u infektuan 21 të burgosur tek 313-ta dhe 302-shi

para një dite - ABC News

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar ditën e djeshme në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes së Dënimit” në bashkëpunim me “Institutin e Shëndetit...

Del raporti, si hyri koronavirusi ne burgjet 302 dhe 313 ne Tirane

para një dite - LajmiFundit

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismaili ka raportuar dje në “Komisionin e Sigurisë” për masat e marra nga “Institucionet e Vuajtjes së Dënimit” në bashkëpunim me “Institutin e Shëndetit Publik”...

Nga 313 tek 302/ Si qarkulloi koronavirusi 2 muaj në burgje, masat dhe misteri kush e futi

para një dite - Java News

Si u fut Cvoid-19 në burgjet e vendit mbetet ende një mister ndërsa cdo ditë në këto institucione futen për arsye pune afro 30 persona, gardianë, sanitare, kuzhinier, punonjës e drejtues. ReportTv ka siguruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK