http://kariera.mk

Kriminelët në internet përfitojnë nga virusi korona

para 3 dite - Portalb

Për shkak të virusit Corona jo vetëm ata që punojnë nga shtëpia por shumë njerëz po kalojnë gjithnjë e më tepër kohë përpara kompjuterit, qoftë për t’u informuar, argëtuar ose për të porositur mallra on-line,...

Kriminelët në internet përfitojnë nga Corona

para 3 dite - TelegrafiMk

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

Bëni kujdes!/ Si po përfitojnë nga kriza e koronavirusit kriminelët në internet

para 4 dite - Panorama

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

Kriminelët e internetit përfitojnë nga Covid-19

para 4 dite - Shprehja

loading... Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit...

Kujdes!/ Si po përfitojnë nga kriza e koronavirusit kriminelët në internet

para 4 dite - Java News

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

Kriminelët në internet përfitojnë nga koronavirusi

para 4 dite - Vizion Plus

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

Kriminelët në internet përfitojnë nga Covid 19

para 4 dite - ABC News

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

`Kriminelët` në internet përfitojnë nga Coronavirusi

para 4 dite - Flaka

Gjatë javëve të izolimit për shkak të koronavirusit numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 për qind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të koronavirusit jo...

Kriminelët në internet përfitojnë nga Corona

para 4 dite - KDPolitik

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

Kriza e koronavirusit po u “ndihmon” kriminelëve në internet

para 5 dite - Zeri

Për shkak të koronavirusit, jo vetëm ata që kanë punuar në distancë, por edhe shumë njerëz të tjerë kanë kaluar më shumë kohë para kompjuterave, qoftë për tu informuar, argëtuar apo porositur mallra online....

`Kriminelët` në internet përfitojnë nga Coronavirusi

para 5 dite - RTK

Gjatë javëve të izolimit për shkak të koronavirusit numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 për qind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të koronavirusit jo...

Kriminelët në internet përfitojnë nga koronavirusi!

para 5 dite - Koha.net

Gjatë javëve të izolimit për shkak të koronavirusit numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 për qind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të koronavirusit jo...

Kriminelët në internet përfitojnë nga Corona

para 5 dite - LajmiFundit

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Corona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 përqind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Corona jo...

Kriminelët në internet përfitojnë nga Korona

para 5 dite - Epoka e Re

Gjatë javëve të izolimit për shkak të virusit Korona numri i sulmeve kibernetike të konstatuara në internet u rrit në muajin mars me 30 për qind krahasuar me muajin shkurt. Për shkak të virusit Korona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK