http://kariera.mk

Britania shënon 180 viktima të coronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Medial

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Dje 180 persona vdiqën nga koronavirusi në Britani, në mesin e tyre një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Sinjali

180 persona kanë vdekur dje si pasojë e koronavirusit në Mbretërinë e Bashkuar, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në...

Britania shënon 180 viktima të Covid-19, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Tetova Sot

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Britania shënon 180 viktima të Covid-19, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 16:08 Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm...

Britania shënon 180 viktima të Covid-19, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - RTK

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Ulet ndjeshëm numri i vdekjeve/ Britania njofton 180 viktima në 24 orë nga koronavirusi

para një dite - Syri

Britania njoftoi sot 180 vdekje të tjera nga koronavirusi, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me kushte shëndetësore të pazbuluara, duke e rritur totalin e viktimve në 36.573 persona. Në 24 orët e fundit,...

Britania shënon 180 viktima të Covid-19, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Zyrtare

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Britania shënon 180 viktima të Covid-19, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Periskopi

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Britania shënon 180 viktima të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar

para një dite - Periskopi

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Britania shënon 180 viktima nga Coronavirusi, përfshirë një fëmijë 12 vjeçar

para një dite - Ekonomia Online

Mbretëria e Bashkuar i ka shënuar 180 viktima të reja të koronavirusit, përfshirë një fëmijë 12-vjeçar me gjendje shëndetësore të papublikuar. Kështu, numri i përgjithshëm i viktimave shkoi në 36,573....

Numri i të infektuarve në Spanjë ka arritur në 234.824

para 2 dite - Portalb

Spanja në 24 orët e fundit ka regjistruar 56 viktima të tjera nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i vdekjeve nga ky virus në vend është rritur në 28.628, transmeton Anadolu Agency...

Rritet në 28.628 numri i vdekjeve nga koronavirusi në Spanjë

para 2 dite - Arbresh

Spanja në 24 orët e fundit ka regjistruar 56 viktima të tjera nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i vdekjeve nga ky virus në vend është rritur në 28.628, transmeton Anadolu Agency...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK