http://kariera.mk

Kontrabanduan një dash dhe 32 qengja në Istog

para një jave - Shprehja

loading... Policia e Kosovës, ka konfiskuar një dash dhe tridhjetë e dy qengja në Istog të cilët dyshohen se janë të kontrabanduar. Sipas njoftimit të policisë kafshët i kishin gjetur gjatë një kontrolli...

Një person nga Istogu kontrabandon dash e qengja dy ditë para Bajramit

para një jave - Sinjali

Policia e Kosovës ka ndaluar një person pasi që gjatë kontrollimit të automjetit të tij, i janë gjetur 1 dash dhe 32 qengja, të cilët dyshohen se janë të kontrabanduar. “Njësia policore ka ndaluar të dyshuarin...

Ndalohet një person, dyshohet se kontrabandoi 32 qengja

para një jave - KosovaPress

Departamenti i Policisë Kufitare njoftoi për një rast të dyshuar si kontrabandë me kafshë në Istog. Njësia policore ka ndaluar të dyshuarin mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollimit të automjetit të...

Nuk respektuan vendimet lidhur me COVID-19, policia arreston 9 persona

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 8 persona të cilët nuk zbatuan vendimet e marra për parandalim të përhapjes së COVID-19. Në Prishtinë u arrestua një person, në Prizren shtatë, në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK