http://kariera.mk

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Ina

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Tetova Sot

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126 vjeçare me 400 pasardhës mposht coronavirusin

para një dite - Telegrafi

Eşe Gebelek është gruaja me më shumë se 100 vjet, me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa, që u bë personi më i vjetër në botë që e mposhti coronavirusin, në provincën Kahramanmaraş të Turqisë. Sipas...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 13:51 Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş...

Gjyshja 126-vjeçare fiton betejën me koronavirusin

para një dite - Koha Jone

Një grua mbi 100-re me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën e saj,...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Zhurnal

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Alsat-M

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Shprehja

loading... Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin (Fotot)

para një dite - Top Channel

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Aktuale

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126 vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - RTK

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

E rrallë, Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - OraInfo

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin. Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Sinjali

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Tetova1

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Medial

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me koronavirusin. Ajo jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraş, në Turqi dhe sipas...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Zeri

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me koronavirusin. Ajo jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraë, në Turqi dhe sipas...

Gjyshja 126-vjeçare fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Almakos

Alsat 2020-05-23T14:30:17+02:00 Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi....

Gjyshja 126-vjeçare fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Tetova Sot

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton sfidën me koronavirusin

para një dite - InfoShqip

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me koronavirusin. Ajo jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraş, në Turqi dhe sipas...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Lajm

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126 vjeçare me 400 pasardhës mposht coronavirusin

para një dite - Fakti Ditor

Eşe Gebelek është gruaja me më shumë se 100 vjet, me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa, që u bë personi më i vjetër në botë që e mposhti coronavirusin, në provincën Kahramanmaraş të Turqisë. Sipas...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës mposht koronavirusin

para një dite - Epoka e Re

Një grua me më shumë se 100 vjet, me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është bërë personi më i vjetër në botë që ka mposhtur koronavirusin. Kjo ka ndodhur në provincën Kahramanmarash të Turqisë....

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Indeks online

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me koronavirusin. Ajo jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraş, në Turqi dhe sipas...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Pa censure

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - GazetaBlic

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me koronavirusin. Ajo jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraş, në Turqi dhe sipas...

Gjyshja 126 vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me Coronavirusin

para një dite - Ekonomia Online

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin

para një dite - Periskopi

Një grua mbi njëqindvjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa u bë personi më i vjetër në botë që mundi COVID-19 në provincën juglindore të Kahramanmaraş në Turqi. Sipas të dhënave në pasaportën...

Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës mund koronavirusin

para një dite - Gazeta Tema

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që fiton luftën me koronavirusin. Gruaja jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraş, në Turqi. Sipas...

Gjyshja 126 vjeçe me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa, fiton betejën me koronavirusin

para një dite - Java News

Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me koronavirusin. Ajo jeton në provincën juglindore të Kahramanmaraş, në Turqi dhe sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK