http://kariera.mk

Meta shkëputet nga "lufta" me Ramën: Poston foton e pazakontë në fundjavë

para 4 dite - Albeu

Pas debateve për teatrin dhe paralajmërimin për shpërndarjen e Kuvendit, Meta ka vendosur të "arratiset". Presidenti Ilir Meta ka vendosur që këtë fundjavë të shijojë natyrën dhe qetësinë që ajo ofron....

“Relaks dhe reflektim”, presidenti Meta e kalon fundjavën në Vishnje

para 4 dite - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të pushojë këtë të shtunë në fshatin Vishnje të Tiranës. Ai ka shpërndarë në rrjetin e tij social “Facebook” një foto, përmes së cilës ka përcjell edhe një mesazh duke...

Meta “arratiset” nga debatet e “karantina” e Ramës për fundjavë: Një e shtunë në Vishnje, plot diell, relaks dhe reflektim

para 4 dite - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta ka preferuar që këtë fundjavë, ashtu si gjithmonë, të largohet nga kryeqyteti, zhurma dhe debatet politike. Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe tregon se ka shkuar në...

Presidenti Meta poston foton nga Vishnja dhe jep një mesazh: Diell, relaks dhe reflektim në këtë ditë të shtunë

para 4 dite - BalkanWeb

I njohur si një prej njerëzve që e do dhe e vlerëson natyrën shqiptare, Presidenti i vendit, Ilir Meta ka zgjedhur një tjetër destinacion. Ai ka postuar sot një foto nga Vishnja, një fshat i Tiranës, ku...

“Relaks dhe reflektim”/ Meta tregon vendin që ka zgjedhur për të kaluar fundjavën

para 4 dite - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të pushojë këtë të shtunë në fshatin Vishnje të Tiranës. Ai ka shpërndarë në rrjetin e tij social “Facebook” një foto, përmes së cilës ka përcjell edhe një mesazh duke...

Ja ku ka zgjedhur Presidenti Meta ta kalojë mbasditen, jep mesazh të fortë…

para 4 dite - Standard

Presidenti Meta ka vizituar ditën e sotme fshatin Vishnje në Tiranë. Nga ku ka lënë edhe një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij. ‘Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim’-shkruan Meta....

Fotolajm/ E shtuna plot diell e relaks e Ilir Metës, ja vendi ku ka zgjedhur të kalojë fundjavën

para 4 dite - Gazeta Shqip

Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë jo larg Tiranës. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i shtetit ka treguar se e ka kaluar këtë të shtunë në fshatin Vishje. Teksa...

FOTO/ I ktheu Ramës konceisionin e Porto Romanos, ja ku ndodhet Meta sot

para 4 dite - Syri

Presidenti Meta ka vizituar ditën e sotme fshatin Vishnje në Tiranë. Nga ku ka lënë edhe një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij. ‘Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim’-shkruan Meta....

E shtuna plot diell e Presidentit Meta, ja ku ka zgjedhur ta kalojë dhe mesazhi që jep

para 4 dite - Panorama

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë jo larg Tiranës. Në fshatin Vishnje, kreu i shtetit ka kaluar të shtunën plot diell. Në një postim në rrjetet sociale, ku publikon edhe këtë foto,...

Vendi në karantinë, Meta shkon në fshat për të reflektuar: Një e shtunë në Vishnje, plot diell, relaks dhe…

para 4 dite - Java News

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka zgjedhur një tjetër destinacion të Shqipërisë për të kaluar fundjavën. Meta është një nga fansat e mëdhenj të natyrës shqiptare dhe këtë herë është ndalur në një fshat...

Meta shkon në fshat për të reflektuar

para 4 dite - Lexo

Presidenti Meta ka shfrytëzuar fundjavën për tu relakuar në fshatin e Tiranës, Vishnje. Pas një jave të trazuar në botën politike shqiptare dhe reagimeve të shumta mes presidentit, ambasadores Yuri Kim...

Meta poston foton nga Vishnja dhe jep një mesazh: Diell, relaks dhe reflektim në këtë ditë të shtunë

para 4 dite - LajmiFundit

I njohur si një prej njerëzve që e do dhe e vlerëson natyrën shqiptare, Presidenti i vendit, Ilir Meta ka zgjedhur një tjetër destinacion. Ai ka postuar sot një foto nga Vishnja, një fshat i Tiranës, ku...

E shtuna plot diell e Presidentit Meta, ja ku ka zgjedhur ta kalojë dhe mesazhi që jep

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë jo larg Tiranës. Në fshatin Vishnje, kreu i shtetit ka kaluar të shtunën plot diell. Në një postim në rrjetet sociale, ku publikon edhe këtë foto,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK