http://kariera.mk

Moskë: Tre të vdekur nga zjarri që shpërtheu në një spital

para 5 dite - MRT

Tre persona kanë humbur jetën kurse tre të tjerë janë lënduar pasi zjarrit që shpërtheu... Tre persona kanë humbur jetën kurse tre të tjerë janë lënduar pasi zjarrit që shpërtheu në një spitali në rajonin...

Tre të vdekur nga zjarri në një spital në Rusi

para 5 dite - Vizion Plus

Tre persona kanë ndërruar jetë nga zjarri që shpërtheu mbrëmjen e së premtes në një spital në qytetin Zelendodolsk, rreth 650 km në lindje të Moskës. Nga përfshirja e flakëve kanë mbetur të plagosur edhe...

Tre të vdekur gjatë zjarrit në një spital rus

para 5 dite - Zhurnal

Tre persona e kanë humbur jetën në zjarrin që shpërtheu në një spitali në rajonin rus Tatarstan, njoftoi sot agjencia ruse TASS. Edhe tre persona janë lënduar në zjarr, i cili shpërtheu gjatë natës në...

Tre të vdekur gjatë zjarrit në një spital rus

para 5 dite - Koha.mk

Moskë, 23 maj – Tre persona e kanë humbur jetën në zjarrin që shpërtheu në një spitali në rajonin rus Tatarstan, njoftoi sot agjencia ruse TASS. Edhe tre persona janë lënduar në zjarr, i cili shpërtheu...

Së paku dy të vdekur nga zjarri në një spital rus

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 14:03 Zyrtarët shëndetësorë rajonalë njoftuan se së paku dy persona kanë vdekur në një spital në Rusinë qendrore pas një zjarri që u shkaktua nga lidhja e shkurtër. Në zjarrin...

Tre persona vdesin nga zjarri ne spitali ne Rusi

para 5 dite - LajmiFundit

Tre persona kanë ndërruar jetë nga zjarri që shpërtheu mbrëmjen e së premtes në një spital në qytetin Zelendodolsk, rreth 650 km në lindje të Moskës. Nga përfshirja e flakëve kanë mbetur të plagosur edhe...

Zjarr në një spital në afërsi të Moskës, tre të vdekur

para 5 dite - Alsat-M

Tre persona kanë humbur jetën kurse tre të tjerë janë lënduar pasi zjarrit që shpërtheu në një spitali në rajonin rus Tatarstan, njoftoi sot agjencia ruse TASS. Zjarri shpërtheu gjatë natës në qytetin...

Tre të vdekur gjatë zjarrit në një spital rus

para 5 dite - TV Koha

Tre persona e kanë humbur jetën në zjarrin që shpërtheu në një spitali në rajonin rus Tatarstan, njoftoi sot agjencia ruse TASS. Edhe tre persona janë lënduar në zjarr, i cili shpërtheu gjatë natës në...

Së paku dy të vdekur nga zjarri në një spital rus

para 5 dite - RTK

Zyrtarët shëndetësorë rajonalë njoftuan se së paku dy persona kanë vdekur në një spital në Rusinë qendrore pas një zjarri që u shkaktua nga lidhja e shkurtër. Në zjarrin që shpërtheu në orët e hershme...

Zjarr në një spital në afërsi të Moskës, tre të vdekur

para 5 dite - Almakos

Alsat 2020-05-23T13:54:23+02:00 Tre persona kanë humbur jetën kurse tre të tjerë janë lënduar pasi zjarrit që shpërtheu në një spitali në rajonin rus Tatarstan, njoftoi sot agjencia ruse TASS. Zjarri shpërtheu...

Së paku dy të vdekur nga zjarri në një spital rus

para 5 dite - Infokusi

Zyrtarët shëndetësorë rajonalë njoftuan se së paku dy persona kanë vdekur në një spital në Rusinë qendrore pas një zjarri që u shkaktua nga lidhja e shkurtër. Në zjarrin që shpërtheu në orët e hershme...

Tre të vdekur gjatë zjarrit në një spital rus

para 5 dite - Tetova Sot

Tre persona e kanë humbur jetën në zjarrin që shpërtheu në një spitali në rajonin rus Tatarstan, njoftoi sot agjencia ruse TASS. Edhe tre persona janë lënduar në zjarr, i cili shpërtheu gjatë natës në...

Së paku dy të vdekur nga zjarri në një spital rus

para 5 dite - Ekonomia Online

Zyrtarët shëndetësorë rajonalë njoftuan se së paku dy persona kanë vdekur në një spital në Rusinë qendrore pas një zjarri që u shkaktua nga lidhja e shkurtër. Në zjarrin që shpërtheu në orët e hershme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK