http://kariera.mk

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit

para 7 dite - Telegrafi

Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit

para 7 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 18:12 Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit

para 7 dite - Indeks online

Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit

para një jave - Zeri

Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit

para një jave - Periskopi

Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company” , me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol...

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër-Bajramit

para një jave - KosovaPress

Kompania për shitjen e derivateve “Petrol Company”, me 32 pika e pranishme thuajse në gjithë Kosovën, në prag të festës së Fitër Bajramit, ka ndihmuar më shumë se 200 familje me pako ushqimore. “Petrol...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK