http://kariera.mk

Pavarësia e Malit të Zi festohet me këngën e heroit Adem Jashari

para një jave - InfoShqip

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UÇK-së, Adem Jashari. Kënga për Adem Jasharin ka irrituar mediat serbe në Serbi, të cilat...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)

para një jave - in7

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Tivar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe...

(VIDEO) Pavarësia e Malit tëZi festohet me këngën e Adem Jasharit

para një jave - News33

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UÇK-së, Adem Jashari. Kënga për Adem Jasharin ka irrituar mediat serbe në Serbi, të cilat...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin

para një jave - Ina

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Tivar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin

para një jave - Tetova Sot

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Sigma Doors Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Sigma Doors Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin

para një jave - Bota Press

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari, shkruan Botapress.ifo Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar...

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi festohet me këngën për Adem Jasharin

para një jave - Pa censure

Dita e Pavarësisë së Malit të Zi në Ulqin dhe Bar u festua me shfaqje makinash dhe me këngë kushtuar themeluesit të UCK-së, Adam Jashari. Kënga për komanadantin Adem Jashari, ka irretuar mediat serbe në...

Mali i Zi, 14 vjet nga shpallja e pavarësisë

para një jave - Indeks online

Sot mbushen 14 vjet nga përfundimi zyrtar i funksionimit të Konfederatës Serbi dhe Mali i Zi. Më 21 maj të vitit 2006, qytetarët e këtij vendi, përmes votës në referendum, mbështetën pavarësinë nga Serbia....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK