http://kariera.mk

Një mërgimtar shqiptar humb jetën në Itali, bie nga 18 metra lartësi

para një dite - Tetova Sot

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Një mërgimtar shqiptar humb jetën në Itali, bie nga 18 metra lartësi

para një dite - Tetova1

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Një mërgimtar humb jetën në Itali, bie nga 18 metra lartësi

para 2 dite - Ina

Foto: Ilustrim Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka...

Itali: Një shqiptar humb jetën në punë, bie nga 18 metra lartësi

para 2 dite - Klan Kosova

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Itali: Një shqiptar humb jetën në punë, bie nga 18 metra lartësi

para 2 dite - Indeks online

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Itali: Shqiptari humb jetën në punë, bie nga 18 metra lartësi

para 2 dite - Zyrtare

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Itali: Shqiptari humb jetën në punë, bie nga 18 metra lartësi

para 2 dite - Periskopi

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Një shqiptar humbet jetën në punë, bie nga 18 metra lartësi

para 2 dite - Epoka e Re

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Shqiptari humb jetën në Itali, ishte duke punuar dhe ra nga një lartësi prej 18 metrash

para 3 dite - Albeu

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Shqiptari humb jetën duke punuar

para 3 dite - Klan

Shqiptari humb jetën duke punuar Një punëtor shqiptar ka humbur jetën këtë të premte në Itali pasi ra nga lartësia. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë mesditës në një zonë të Fierenze-s. Mediat italiane...

Tragjike/ Shqiptari humb jetën në Itali, ishte duke punuar dhe ra nga një lartësi prej 18 metrash

para 3 dite - Gazeta Shqip

Një shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti që ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Firence të Italisë, ngjarje e cila ka shkaktuar disa reagime nga zyrtarët lokalë. Ngjarja ka ndodhur në zonën...

Ra nga 18 metra lartësi, humb tragjikisht jetën shqiptari në Itali

para 3 dite - Shekulli

Një punëtor shqiptar ka humbur tragjikisht jetën pas një aksidenti në punë mesditën e sotme në Firence. Mediat italiane raportojnë se ai ra nga një skelë këtë mëngjes në Scandicci. Punëtori, një shqiptar...

Humb jetën punëtori shqiptar, ra 18 metra lartësi…

para 3 dite - Standard

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në punë sot në mesditë, në Scandicci (Firence). Shqiptari, 48 vjeç, u rrëzua nga skela teksa po punonte normalisht, si çdo ditë tjetër. Rënia...

Ra nga 18 metra lartësi, humb tragjikisht jetën në punë shqiptari në Itali

para 3 dite - Shekulli

Një punëtor shqiptar ka humbur tragjikisht jetën pas një aksidenti në punë mesditën e sotme në Firence. Mediat italiane raportojnë se ai ra nga një skelë këtë mëngjes në Scandicci. Punëtori, një shqiptar...

Bie nga një lartësi 18 metra, humb jetën në vend punëtori i ndërtimit

para 3 dite - Panorama

Një shqiptar 48-vjeçar humbi jetën këtë mëngjes në një aksident në punë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12 të drekës në Scandicci (Firence). Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, për shkaqe...

Humb jetën punëtori shqiptar, ra 18 metra lartësi

para 3 dite - Syri

Një punëtor shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në punë sot në mesditë, në Scandicci (Firence). Shqiptari, 48 vjeç, u rrëzua nga skela teksa po punonte normalisht, si çdo ditë tjetër. Rënia...

Bie nga një lartësi 18 metra, humb jetën në vend punëtori i ndërtimit

para 3 dite - LajmiFundit

Një shqiptar 48-vjeçar humbi jetën këtë mëngjes në një aksìdent në punë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12 të drekës në Scandicci (Firence). loading... Rekomandojme Sipas asaj që raportojnë mediat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK