http://kariera.mk

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Ina

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Shenja

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria dhe Serbia hapin kufijtë

para një jave - Albinfo

Janë bërë publike edhe masat që do të hyjnë në fuqi për personat që hyjnë në këto dy vende Bullgaria, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen,...

Bullgaria hap kufijtë/ Lejon hyrjen e qytetarëve të BE-së

para një jave - Top Channel

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Hiqet ndalesa që shtetasit e BE-së dhe të vendeve nga Marrëveshja Schengen

para një jave - RTK

Me urdhër të Ministrit të Shëndetësisë që nga sot, 22 maj, hiqet ndalesa që shtetasit e BE-së dhe të vendeve nga Marrëveshja Schengen (përfshi këtu San Marinon, Andorën, Monakon dhe Vatikanin) të hyjnë...

‘Covid-19 drejt fundit’/ Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Standard

Bullgaria, ka hequr ndalimin e hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare. Në mes të muajit mars, vendi anëtar i Bashkimit Evropian,...

Pandemia/ Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Koha Jone

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Pandemia/ Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - BalkanWeb

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

SERBI: HAPEN VENDKALIMET KUFITARE

para një jave - Klan Macedonia

Prej sot Serbia ka zbutur masat për hyrjen e shtetasve serbë dhe të huaj në këtë vend. Qeveria në Beograd ka miratuar vendimin sipas të cilit të gjithë atyre të cilët vijnë në Serbi nuk do t’ju kërkohet...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 12:27 Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen,...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Portalb

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare,...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Alsat-M

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Zhurnal

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Një tjetër vend i Bashkimit Europian hap kufijtë

para një jave - Koha Jone

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hapur kufijtë për vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare. Ministria e Shëndetësisë...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Evropa e Lirë

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Shprehja

loading... Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë...

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - RTK

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Lajm

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Tetova Sot

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Epoka e Re

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, ka thënë Ministria bullgare e Shëndetësisë....

Bullgaria hap kufijtë për qytetarët e vendeve të BE-së

para një jave - Sharri

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria hap kufijtë për qytetarët e vendeve të BE-së

para një jave - in7

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - Ekonomia Online

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

Bullgaria do të lejojë hyrjen e qytetarëve nga vendet e BE-së

para një jave - News33

Bullgaria, e cila ka filluar të lehtësojë masat e izolimit, ka hequr një ndalim të hyrjes së vizitorëve nga vendet e Bashkimit Evropian dhe atyre të zonës Shengen, tha ministria e Shëndetësisë bullgare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK