http://kariera.mk

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - Zhurnal

Gjevgjeli, 23 maj – Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë me të cilën, sipas dëshmitarëve okularë, nga rruga anësore ka dalë në rrugën “Jopsif Josifovski” pikërisht kur...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - Koha.mk

Gjevgjeli, 23 maj – Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Related Posts Zaev: Zgjedhjet janë zgjidhje, e jo problem...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - MRT

Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia... Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 15:14 Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Në momentin e aksidentit, tani...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - Medial

Gjevgjeli, 23 maj 2020 (MEDIAL) – Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri...

Në Gjevgjeli e ka humbur jetën një motoçiklist 73-vjeçar pasi është përplasur me një traktor

para 3 dite - Portalb

Sot në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Në momentin e aksidentit, tanimë i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë me të cilën, sipas...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - Aktuale

Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë me...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - TV Koha

Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë me...

Humbi jetën një motoçiklist në Gjevgjeli pas përplasjes me traktor

para 3 dite - Tetova Sot

Para rreth tre orëve në një aksident rrugor në rrugën “Josif Josifovski” në Gjevgjeli jetën e ka humbur Z.P. (73) nga Gjevgjelia. Në momentin e aksidentit, tani më i ndjeri ka drejtuar me motoçikletë me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK