http://kariera.mk

Kthehen 138 qytetarë të Kosovës nga Londra

para një dite - RTV 21

Ambasada e Kosovës në Londër njoftoi se 138 qytetarë që kanë mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada sot u kthyen në Kosovë. Ambasada falënderon bashkatdhetarët për durimin e treguar, institucionet...

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë – vetizolohen në shtëpi

para një dite - Telegrafi

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Kthehen 138 qytetarë të Kosovës nga Britania

para një dite - RTV 21

Ambasada e Kosovës në Londër njoftoi se 138 qytetarë që kanë mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada sot u kthyen në Kosovë. Ambasada falënderon bashkatdhetarët për durimin e treguar, institucionet...

Kosovarët e kthyer nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 18:26 Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një...

Të kthyerit nga Londra do të vetizlohen në shtëpi

para një dite - Kallxo

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë – vetizolohen në shtëpi

para një dite - Medial

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hyjnë në karantinë – vetizolohen në shtëpi

para një dite - OraInfo

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë – vetizolohen në shtëpi

para një dite - Klan Kosova

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

138 kosovarët e kthyer sot nga Londra nuk futen në karantinë, vetëizolohen në shtëpi

para një dite - GazetaBlic

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi

para një dite - RTK

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk do hynë në karantinë

para një dite - Lajmi.net

Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook. “Me këtë rast, duam të falënderojmë bashkatdhetarët tanë për durimin e treguar, institucionet...

138 kosovarët e kthyer nga Londra nuk hynë në karantinë

para një dite - Sinjali

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada , ndërsa bëhet e ditur se ata nuk do të futen në karantinë. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në...

138 kosovarë kthehen nga Britania e Madhe, Irlanda dhe Kanada

para një dite - Medial

Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 16:39 Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një...

138 kosovarë kthehen nga Londra në vendlindje

para një dite - Zhurnal

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

138 kosovarë kthehen nga Britania e Madhe, Irlanda dhe Kanada

para një dite - Klan Kosova

Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi...

Kthehen në Kosovë 138 qytetarë që kishin mbetur në Britani

para një dite - Koha.net

Ambasada e Kosovës në Londër ka konfirmuar se sot janë kthyer në Kosovë 138 qytetarë, të cilët për shkak të pandemisë ishin bllokuar në Britani. “Sot u realizua fluturimi i riatdhesimit të qytetarëve të...

Riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - GazetaBlic

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

138 kosovarë kthehen nga Londra në vendlindje

para një dite - Indeks online

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

138 kosovarë do të kthehen sot nga Britania, Irlanda e Kanada në Prishtinë

para një dite - OraInfo

Sot arrijnë në Prishtinë edhe 138 kosovarë nga Britania, Irlanda e Kanada. Njoftimi është dhënë nga ambasada e Kosovës në Londër, teksa është bërë e ditur se 138 personat e lartëpërmendur kishin mbetur...

Kthehen 138 persona nga Londra

para një dite - Kallxo

Ambasada e Kosovës në Mbretërinë e bashkuar ka njoftuar se sot janë kthyer 138 persona nga Londra. Qytetarët që qëndronin në kryeqytetin britanik vinin edhe nga shtet si Irlanda dhe Kanadaja. “Sot u realizua...

138 kosovarë kthehen nga Londra në vendlindje

para një dite - Indeks online

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - RTK

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

Sot arrijnë në Prishtinë edhe 138 kosovarë nga Britania, Irlanda e Kanada

para një dite - Lajmi.net

Njoftimi është dhënë nga ambasada e Kosovës në Londër, teksa është bërë e ditur se 138 personat e lartëpërmendur kishin mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë e Kanada, shkruan lajmi.net. “Me këtë rast,...

U riatdhesuan 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Sinjali

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga Londra. Përmes një postimi në Facebook, Ambasada e Kosovës në Londër, ka thënë se 138 qytetarët që...

Kosovarët e kthyer nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi

para një dite - Tetova Sot

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

138 kosovarë kthehen nga Mbretëria e Bashkuar, nuk do të futen në karantinë

para një dite - Zyrtare

138 qytetarë që kanë mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada sot udhëtuan për në Prishtinë nga Londra. Këtë lajm e ka bërë të ditur Ambasada e Kosovës në Londër. Ndërkaq mësohet se të njëjtit...

​138 kosovarë kthehen nga Mbretëria e Bashkuar, nuk do të futen në karantinë

para një dite - Periskopi

138 qytetarë që kanë mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada sot udhëtuan për në Prishtinë nga Londra. Këtë lajm e ka bërë të ditur Ambasada e Kosovës në Londër. Ndërkaq mësohet se të njëjtit...

138 kosovarë kthehen nga Mbretëria e Bashkuar

para një dite - KosovaPress

138 qytetarë që kanë mbetur në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada sot udhëtuan për në Prishtinë nga Londra. Këtë lajm e ka bërë të ditur Ambasada e Kosovës në Londër. Ndërkaq mësohet se të njëjtit...

Kosovarët e kthyer nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi

para një dite - Fakti Ditor

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Infokusi

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

Kosovarët e ardhur nga Londra nuk hynë në karantinë, vetizolohen në shtëpi

para një dite - Ekonomia Online

Janë kthyer nga Londra 138 kosovarë që ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Ardhjen e tyre sot e konfirmoi Ambasada e Kosovës në Londër me anë të një njoftimi në rrjetin social Facebook....

Nga Britania e Madhe, Irlanda dhe Kanada riatdhesohen 138 kosovarë

para një dite - Albinfo

Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin social...

Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Mbretëriq e Bashkuar, Irlanda dhe Kanadaja

para një dite - PortaliOnline

Në Kosovë, sot janë kthyer 138 qytetarë nga Londra të cilët ishin në Mbretërinë e Bashkuar, Irlandë dhe Kanada. Këtë e bëri të ditur Ambasada e Kosovës në Londër më anë të një njoftimi në rrjetin social...

Sot arrijnë në Prishtinë edhe 138 kosovarë nga Britania, Irlanda e Kanada

para një dite - Epoka e Re

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarët që kanë mbetur në Mbretërinë...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Periskopi

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Arbresh

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra riatdhesohen sot

para një dite - Epoka e Re

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarët që kanë mbetur në Mbretërinë...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Bota Press

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

Sot riatdhesohen 138 qytetarë të Kosovës që udhëtuan nga Londra

para një dite - Ekonomia Online

Ambasada e Kosovës në Londër ka njoftuar se 138 qytetarë të Kosovës sot udhëtuan për në Prishtinë nga kryeqyteti britanik. Ambasada e Kosovës në Londër përmes një postimi në Facebook ka thënë se 138 qytetarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK