http://kariera.mk

I riu nga Korça tregon si e shpëtoi 4-vjeçare nga rrëmbyesi

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 16:20 Një 4-vjeçare u tentua që të rrëmbehej mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës. Ngjarja u parandalua nga një i ri, i identifikuar si Xhoniel Qelemeni, i cili tregoi...

Shpëtoi 4-vjeçaren nga rrëmbimi, i riu “hero” tregon detaje nga ngjarja në Korçë

para një dite - NOA

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë, ku një fëmijë, vajzë 4-vjeçare, është tentuar të rrëmbehet ndërsa ishte me nënën e saj. Kanë qenë banorë të zonës ata që kanë arritur ta shpëtojnë....

Nëna po ulërinte, u tmerrua…/ Dëshmitari tregon momentet e panikut, si shpëtoi 4-vjeçarja nga rrëmbimi…

para një dite - Standard

Një nga djemtë dëshmitarë të momenteve të panikut që ndodhën sot në Korçë, kur një djalë rreth moshes 20 vjeç ka tentuar t’i rrëmbejë nga duart nënës vajzën e saj 4-vjecare, ka treguar të gjithë ngjarjen....

Nëna po ulërinte, u tmerrua, ai ia tërhoqi vajzën nga dora dhe…si shpëtoi 4-vjeçarja nga rrëmbimi

para një dite - Zhurnal

Një nga djemtë dëshmitarë të momenteve të panikut që ndodhën sot në Korçë, kur një djalë rreth moshes 20-vjecare ka tentuar t’i rrëmbejë nga duart nënës vajzën e saj 4-vjecare, ka treguar të gjithë ngjarjen....

Vajza minorene tentohet të rrëmbehet në sy të nënës, ja çfarë thotë dëshmitari që e shpëtoi

para një dite - Syri

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë, ku një fëmijë, vajzë është tentuar të rrëmbehet ndërsa ishte me nënën e saj. Kanë qenë banorë të zonës që kanë arritur ta shpëtojnë. Xhoniel...

Dëshmitari rrëfen momentet e panikut kur i riu donte të rrëmbente 4-vjeçaren: Nëna u tmerrua, ai ia tërhoqi vajzën…

para një dite - Gazeta Shqip

Një ditë më parë, një djalë rreth moshës 20-vjeçare tentoi që të rrëmbente nga duart e nënës vajzën e saj 4-vjeçare. Ngjarja ndodhi në qytetin e Korçës, e për këtë ka folur një nga djemtë dëshmitarë të...

“Nëna po ulërinte, u tmerrua, ai ia tërhoqi vajzën nga dora dhe…”, dëshmitari tregon momentet e panikut, si shpëtoi 4-vjeçarja nga rrëmbimi

para një dite - Panorama

Një nga djemtë dëshmitarë të momenteve të panikut që ndodhën sot në Korçë, kur një djalë rreth moshes 20-vjecare ka tentuar t’i rrëmbejë nga duart nënës vajzën e saj 4-vjecare, ka treguar të gjithë ngjarjen....

Dëshmitari rrëfen momentet e panikut kur i riu donte të rrëmbente 4-vjeçaren: Nëna u tmerrua, ai ia tërhoqi vajzën

para një dite - Infokusi

Një ditë më parë, një djalë rreth moshës 20-vjeçare tentoi që të rrëmbente nga duart e nënës vajzën e saj 4-vjeçare. Ngjarja ndodhi në qytetin e Korçës, e për këtë ka folur një nga djemtë dëshmitarë të...

VIDEO/ Flet i riu që e ndali rrëmbimin e fëmijës: E ndoqa me vrap deri sa u lodh. Vajza ishte e trembur, nëna thërriste

para një dite - BalkanWeb

Momente frike e ankthi. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë, ku një fëmijë, vajzë është tentuar të rrëmbehet ndërsa ishte me nënën e saj. Kanë qenë banorë të zonës që kanë arritur...

“E ndoqa me vrap deri sa u lodh”, i riu tregon si shpëtoi 4-vjeçaren nga rrëmbyesi

para një dite - Shekulli

Një ngjarje e pazakontë ka tronditur qytetin e Korçës mbrëmjen e djeshme. Një vajzë e mitur 4-vjeçare është tentuar të rrëmbehet nga një i ri, por më pas banorët e zonës kanë arritur ta shpëtojnë prej...

Momente paniku, nënës tentojnë t’i rrëmbejnë nga duart vajzën 4-vjeçare. Dalin detajet, kapet autori

para një dite - Gazeta Express

Gazeta Express 23/05/2020 12:10 Momente paniku ne Korce, kur nje djale rreth moshes 20-vjecare adoleshent ka tentuar t’i rrembeje nga duart nenes vajzen e saj 4-vjecare. Ngjarja ka ndodhur rrreth orës...

Korçë/ Tentohet të rrëmbehet një vajzë 4-vjeçare

para një dite - Mapo

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. Burime për MAPO saktësojnë se një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur...

Detajet/ Tentohet të rrëmbehet një vajzë 4-vjeçare në Korçë

para një dite - Top Channel

KORÇË- Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. Top Channel mëson se një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i...

Momente paniku në Korçë/ 20-vjeçari tenton t’i rrëmbëjë nënës vajzën e vogël, dyshohet se…

para një dite - Gazeta Shqip

Disa momente paniku ka kaluar Korça, teksa një djalë rreth 20 vjeç, ka tentuar që t’i rrëmbejë nga duart nënës, vajzën e saj 4-vjeçare. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00, në lagjen...

Tenton t’i rrëmbeje nënës fëmijën 4 vjeç nga duart, arrestohet autori

para një dite - BalkanWeb

Rreth orës 22:00, mbrëmjen e së premtes, në lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës, një person identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka tentuar të rrëmbeje një fëmije 4-vjeçar. Fëmija ka qenë pranë nënës...

Momente paniku në Korçë, vajza e mitur i rrëmbehet nënës nga dora

para një dite - NOA

Momente paniku ka përjetuar një grua në Korçë, ku një djalë i ri rreth të 20-ve, i ka rrëmbyer nga dora vajzën e saj 4 vjeçe. Ngjarja është shënuar rreth orës 22.00 të mbrëmjes së të premtes, në lagjen...

Ngjarje e rëndë në Korçë, tenton ti rrëmbejë nënës fëmijen 4-vjeç, banorët kapin autorin

para një dite - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00, në qytetin e Korçës. Një 18-vjeçar ka tentuar ti rrëmbejë nënës, fëmijën 4-vjeç në lagjen nr. 17. Fatmirësisht, vetëm pak metra më tutje,...

Panik e ulërima në Korçë: Mamasë tentojnë t'i rrëmbejnë nga dora vajzën 4-vjeçare

para një dite - Syri

Momente paniku e ulërima janë përjetuar në Korçë, kur nje djalë rreth 20 vjeç ka tentuar t’i rrëmbejë nga duart një nëne, vajzen e saj 4-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur rrreth orës 22:00, mbreme, ne lagjen...

Momente paniku, tentohet të rrëmbehet 4 vjeçarja në Korçë

para një dite - Albeu

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet . Një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë një gruaje vajzën...

Tentojnë të rrëmbejnë një fëmijë 4 vjeç në Korçë, e shpëtojnë banorët e lagjes

para një dite - Koha Jone

Rreth orës 22:00 mbrëmjen e së premtes, në lagjen nr.17 të qytetit të Korçës, një person identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka tentuar të rrëmbeje një fëmije 4 vjeçar. Fëmija ka qenë pranë nënës në...

Panik e ulërima në Korçë: Mamasë tentojnë t'i rrëmbejnë nga dora vajzën 4 vjeçe

para një dite - Syri

Momente paniku e ulërima janë përjetuar në Korçë, kur nje djale rreth 20 vjeç ka tentuar t’i rrembejë nga duart një nëne, vajzen e saj 4 vjeçe. Ngjarja ka ndodhur rrreth orës 22:00, mbreme, ne lagjen nr....

E paprecedentë/ Tentohet rrëmbimi i një 4-vjeçareje në Korçë

para një dite - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. Mësohet se një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë një gruaje...

Momente paniku, nënës tentojnë t’i rrëmbejnë nga duart fëmijën 4-vjeçar. Dalin detajet, kapet autori. Dyshohet se ai…

para një dite - Panorama

Momente paniku ne Korce, kur nje adoleshent ka tentuar t’i rrembeje nga duart nenes femijen e saj 4-vjecar. Ngjarja ka ndodhur rrreth orës 22:00, mbreme, ne lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës. Spas News...

20 vjeçari tenton ta rrëmbejë një vajzë 4-vjeçare në Korçë

para një dite - Sinjali

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. Top Channel mëson se një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë...

Tentohet të rrëmbehet 4-vjeçari në Korçë, e shpëtojnë banorët e lagjjes

para një dite - Vizion Plus

Rreth orës 22:00 mbremjen e së premtes,në lagjen nr 17 të qytetit të Korces,një person identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka tentuar të rrëmbeje një fëmije 4 vjecar. Femija ka qenë pranë nënës në...

“E ndoqa me vrap deri sa u lodh dhe e kapa”, flet djali që ndali rrëmbimin e vajzë së vogël: Nëna thërriste dhe…

para një dite - LajmiFundit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Korçë, ku një fëmijë, vajzë është tentuar të rrëmbehet ndërsa ishte me nënën e saj. Kanë qenë banorë të zonës që kanë arritur ta shpëtojnë. Xhoniel...

Ngjarje e rëndë në Korçë, tenton ti rrëmbejë nënës fëmijen 4-vjeç, banorët kapin autorin

para një dite - Pa censure

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00, në qytetin e Korçës. Një 18-vjeçar ka tentuar ti rrëmbejë nënës, fëmijën 4-vjeç në lagjen nr. 17. Fatmirësisht, vetëm pak metra më tutje,...

E RËNDË në Korçë/ Nënës tentojnë t’i rrëmbejnë nga duart vajzën 4-vjeçare, kapet autori

para një dite - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Korçë, ku është tentuar që të rrëmbehet një fëmijë. Vajza 4-vjeçare është marrë me forcë nga një person, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit...

Tronditet Korca, tentohet rrembimi i vajzes 4-vjecare ne mes te qytetit

para një dite - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. Një i ri, i moshës 20 vjeç me anë të forcës ka arritur t’i rrëmbejë një gruaje vajzën e mitur. Në këtë...

Tentohet të rrëmbehet një vajzë 4-vjeçare në Korçë

para një dite - Epoka e Re

Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë 4-vjeçare është tentuar të rrëmbehet. “Top Channel” ka mësuar se një i ri, i moshës 20-vjeçare me anë të forcës ka arritur t’i...

Tenton t’i rrëmbeje nënës fëmijën katër vjeç nga duart, arrestohet autori

para një dite - Gazeta Telegraf

Rreth orës 22:00, mbrëmjen e së premtes, në lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës, një person identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka tentuar të rrëmbeje një fëmije 4-vjeçar. Fëmija ka qenë pranë nënës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK