http://kariera.mk

I zhdukur prej disa ditësh, ja çfarë thonë shokët që ishin me të në mal…

para një dite - Standard

Ardian Pali, 18 vjeç, rezulton që nga dita e martë i zhdukur në malin e Korabit. I riu ishte ngjitur aty bashkë me dy shokë të tij për të mbledhur bimë mjekësore, por që nga ajo ditë nuk është kthyer nga...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Zhurnal

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

E shoqëronin dy persona, detaje nga zhdukja e 18-vjeçarit në Korab

para një dite - Albeu

Jana zbardhur detajet e para nga zhdukja e tw riut nw Dibwr i cili nuk ka asnjw gjurmw prej 5 ditwsh. Sipas familjarëve, i riu Ardian Pali ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale...

Detaje nga zhdukja e 18-vjeçarit në Korab, e shoqëronin dy persona (Dëshmitë)

para një dite - Mapo

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e 18-vjeçarit në malin e Korabit. Sipas familjarëve, i riu Ardian Pali ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të...

Doli të mblidhte bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh 18-vjeçari në Dibër

para një dite - Koha Jone

Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Tetova Sot

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Detaje nga zhdukja e 18 vjeçarit në Korab/ Kthehen personat që e shoqëronin, tregojnë pse u ndanë nga njëri-tjetri

para një dite - Shekulli

Detaje të reja janë zbardhur nga zhdukja e 18-vjeçarit në Dibër. Familja e këtij të fundit ka denoncuar zhdukjen e djalit të tyre, Ardian Pali, me të cilin nuk kanë komunikuar prej 5 ditësh. Familjarët...

I riu i zhdukur prej disa ditësh, ja çfarë thonë shokët që ishin me të në mal

para një dite - Syri

Ardian Pali, 18 vjeç, rezulton që nga dita e martë i zhdukur në malin e Korabit. I riu ishte ngjitur aty bashkë me dy shokë të tij për të mbledhur bimë mjekësore, por që nga ajo ditë nuk është kthyer nga...

I riu i zhdukur prej disa ditësh, ja çfarë thonë shokët që ishin me të në mal

para një dite - Syri

Ardian Pali, 18 vjeç, rezulton që nga dita e martë i zhdukur në malin e Korabit. I riu ishte ngjitur aty bashkë me dy shokë të tij për të mbledhur bimë mjekësore, por që nga ajo ditë nuk është kthyer nga...

Familja e priste në shtëpi, asnjë gjurmë nga 18-vjeçari prej 5 ditësh. Për herë të fundit ishte me…

para një dite - Panorama

Një 18- vjeçar rezulton i zhdukur prej 5 ditësh. Alarmin e ka ngritur familja e tij në polici. Të afërmit kanë thënë se kishte shkuar në malin e Korabit për të kërkuar bimë. Bëhet fjalë për 18- vjeçarin...

EMRI/ Shkoi në Korab për bimë, zhduket prej 5 ditësh 18- vjeçari, shoqërohej nga 2 persona

para një dite - BalkanWeb

Prej 5 ditësh një 18- vjeçar i cili humbi në malin e Korabit pasi ishte për të kërkuar bimë është shpallur i zhdukur. Bëhet fjalë për 18- vjeçarin Ardian Pali i cili shkoi për të mbledhur bimë në mal dhe...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë, zhduket prej 5-ditësh 18-vjeçari (EMRI)

para një dite - Gazeta Shqip

Një 18-vjeçar i cili kishte shkuar në malin e Korabit për të mbledhur bimë, është zhdukur. Bëhet e ditur se ka humbur shtetasi Ardian Pali, dhe nuk ka gjurmë nga ai që nga dita e martë. Gjithashtu mësohet...

EMRI/ Zhduket pa gjurmë 18 vjeçari, hera e fundit kur u pa me dy shokë

para një dite - Syri

Një 18 vjeçar rezulton i zhdukur në rrethana ende të paqarta prej disa ditës. Ardian Pali ka humbur gjurmët në mal që prej së martës dhe që prej asaj dite nuk ka ende asnjë informacion për të. Hera e fundit...

I zhdukur prej 5 ditësh në malin e Korabit, dalin detaje të reja të ngjarjes/ Dëshmia e dy personave që e shoqëronin

para një dite - Java News

Prej 5 ditësh një 18- vjeçar i cili humbi në malin e Korabit pasi ishte për të kërkuar bimë është shpallur i zhdukur. Bëhet fjalë për 18- vjeçarin Ardian Pali i cili shkoi për të mbledhur bimë në mal dhe...

Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, 18-vjeçari i zhdukur prej 5 ditësh

para një dite - Mapo

Një 18-vjeçar në Dibër ka humbur kontaktet me familjen prej 5 ditësh. Sipas familjarëve, i riu Ardian Pali ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar...

Familja e priste në shtëpi, asnjë gjurmë nga 18-vjeçari prej pesë ditësh. Për herë të fundit ishte me…

para një dite - Gazeta Telegraf

Një 18- vjeçar rezulton i zhdukur prej 5 ditësh. Alarmin e ka ngritur familja e tij në polici. Të afërmit kanë thënë se kishte shkuar në malin e Korabit për të kërkuar bimë. Bëhet fjalë për 18- vjeçarin...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Top Channel

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Sinjali

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Klan Kosova

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Zhduket 18 vjeçari në Dibër, doli në mal të mblidhte bimë medicinale

para një dite - Albeu

Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh pasiu kishte dalë për të mbledhur bimë medicinale në mal. Ardian Pali ishte ngjitur në malin e Korabit për...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Lajm

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

U ngjit në mal për bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh 18-vjeçari në Dibër

para një dite - ABC News

Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh pasiu kishte dalë për të mbledhur bimë medicinale në mal. Ardian Pali ishte ngjitur në malin e Korabit për...

para një dite - Ora news

Një 18 vjeçar rezulton i humbur prej ditës së djeshme kur ka dalë në mal për të mbledhur bimë medicinale, në mal, dhe ka humbur kontaktet me familjarët. Grupet e kërkimit të Komisariatit të Policisë Dibër...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Tetova Sot

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, mister fati i të riut. Familja e denoncon të zhdukur prej 5 ditësh

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 12:13 Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale...

Doli të mblidhte bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh i riu në Dibër

para një dite - Shprehja

loading... Një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të...

Prej 5 ditësh pa gjurmë nga i riu dibran, doli të mblidhte bimë mjekësore në mal

para një dite - NOA

Një djalë i ri nga Dibra rezulton i zhdukur pa gjurmë, prej pesë ditësh. 18-vjeçari Ardian Pali, nga fshati Dypjakë në Dibër, doli në malin e Korabit për të mbledhur bimë mjekësore, me qëllim për ti shitur,...

Zhduket pa gjurmë 18-vjeçari nga Dibra, doli në mal të mblidhte bimë medicinale

para një dite - Shekulli

Një familje nga Dibra ka denoncuar zhdukjen e djalit të tyre, 18-vjeçarit Ardian Pali, me të cilin nuk kanë komunikuar prej 5 ditësh. Familjarët kanë treguar se i riu ishte ngjitur në malin e Korabit për...

EMRI/ Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, mister fati i të riut

para një dite - Syri

Një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të...

Doli në mal të mblidhte bimë medicinale, zhduket pa gjurmë 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Shekulli

Një familje nga Dibra ka denoncuar zhdukjen e djalit të tyre, 18-vjeçarit Ardian Pali, me të cilin nuk kanë komunikuar prej 5 ditësh. Familjarët kanë treguar se i riu ishte ngjitur në malin e Korabit për...

Doli të mblidhte bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh i riu në Dibër

para një dite - Gazeta Shqip

Një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të...

Doli të mblidhte bimë medicinale në Dibër, mister fati i të riut. Familja e denoncon te zhdukur prej 5 ditësh

para një dite - BalkanWeb

DIBER Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Zyrtare

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Doli të mblidhte bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh 18-vjeçari në Dibër

para një dite - Java News

I zhdukur prej 5 ditësh, një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës, Ardian Pali ka humbur kontaktet me familjen e tij. Mësohet se i riu ishte ngjitur në malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18-vjeçari nga Dibra

para një dite - Zyrtare

Shqipëri – Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për...

Doli të mblidhte bimë medicinale, zhduket prej 5 ditësh i riu

para një dite - Vizion Plus

Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh. I riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale që do t’i shiste për të siguruar të...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18 vjeçari nga Dibra

para një dite - Periskopi

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Shkoi në mal për të mbledhur bimë medicinale, humb 18 vjeçari nga Dibra

para një dite - Ekonomia Online

Një 18-vjeçar, nga fshati Dypajak i Dibrës, është shpallur i humbur nga familjarët që prej ditës së djeshme. I riu, i identifikuar si Ardian Pali, ishte drejtuar për në Malin e Korabit, për të mbledhur...

Doli të mblidhte bimë medicinale që t’i shiste, zhduket prej pesë ditësh 18-vjeçari në Dibër

para një dite - Gazeta Telegraf

I zhdukur prej 5 ditësh, një 18-vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës, Ardian Pali ka humbur kontaktet me familjen e tij. Mësohet se i riu ishte ngjitur në Malin e Korabit për të mbledhur bimë medicinale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK