http://kariera.mk

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Medial

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Shtyhen zgjedhjet lokale në Bosnjë

para një dite - Sinjali

Zyrtarët në Bosnje e Hercegovinë njoftuan sot se ata do të shtyjnë zgjedhjet lokale, ndërsa ishin caktuar për 4 tetor për shkak të krizës së vazhdueshme të buxhetit të vendit. Qeveria nuk ka miratuar ende...

Bosnja dhe Hercegovina shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Zhurnal

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Alsat-M

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyu zgjedhjet lokale, por jo për shkak të pandemisë

para një dite - Portalb

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi, shkruan REL. Qeveria...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Shprehja

loading... Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria...

Shtyhen zgjedhjet lokale në Bosnjë

para një dite - OraInfo

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale. Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po...

Shtyhen zgjedhjet lokale në Bosnje/ Shkak nuk është koronavirusi

para një dite - Syri

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Zeri

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Lajmi.net

Qeveria ende nuk ka miratuar buxhetin për vitin 2020 dhe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tha se nuk mund të nisë përgatitjen për zgjedhje, pasi qeveria nuk ndau paratë për një gjë të tillë, pavarësisht...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale, kjo është arsyeja

para një dite - GazetaBlic

Zyrtarët në Bosnje-Hercegovinë njoftuan sot se ata do të shtyjnë zgjedhjet lokale, ndërsa ishin caktuar për 4 tetor për shkak të krizës së vazhdueshme të buxhetit të vendit. Qeveria nuk ka miratuar ende...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale, shkak buxheti i vendit

para një dite - Indeks online

Zyrtarët në Bosnje-Hercegovinë njoftuan sot se ata do të shtyjnë zgjedhjet lokale, ndërsa ishin caktuar për 4 tetor për shkak të krizës së vazhdueshme të buxhetit të vendit. Qeveria nuk ka miratuar ende...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - RTK

Qeveria ende nuk ka miratuar buxhetin për vitin 2020 dhe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tha se nuk mund të nisë përgatitjen për zgjedhje, pasi qeveria nuk ndau paratë për një gjë të tillë, pavarësisht...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale, shkak buxheti i vendit

para një dite - RTK

Zyrtarët në Bosnje-Hercegovinë njoftuan sot se ata do të shtyjnë zgjedhjet lokale, ndërsa ishin caktuar për 4 tetor për shkak të krizës së vazhdueshme të buxhetit të vendit. Qeveria nuk ka miratuar ende...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Evropa e Lirë

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Tetova Sot

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Epoka e Re

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale

para një dite - Arbresh

Zyrtarët në Bosnjë e Hercegovinë njoftuan sot se do të shtyjnë zgjedhjet lokale, që ishin paraparë të mbaheshin më 4 tetor, për shkak të krizës buxhetore nëpër të cilën po kalon vendi. Qeveria ende nuk...

Bosnja shtyn zgjedhjet lokale, kjo është arsyeja

para një dite - Bota Press

Zyrtarët në Bosnje-Hercegovinë njoftuan sot se ata do të shtyjnë zgjedhjet lokale, ndërsa ishin caktuar për 4 tetor për shkak të krizës së vazhdueshme të buxhetit të vendit. Qeveria nuk ka miratuar ende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK