http://kariera.mk

Aksident në Tiranë, makina përplas 2 çiklistë

para 3 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 18:33 Pasditen e sotme një aksident ka ndodhur në Tiranë. Raportohet se një automjet ka goditur dy biçiklistë të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Ngjarja u regjistrua...

Aksident në Tiranë, automjeti godet dy biçiklistë te mbikalimi i Saukut

para 3 dite - Shprehja

loading... Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy biçiklistë të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00 tek mbikalimi i Saukut. ”Më datë...

Aksident në Tiranë, automjeti godet dy biçiklistë te mbikalimi i Saukut

para 3 dite - Koha Jone

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy biçiklistë të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00 tek mbikalimi i Saukut. ”Më datë 22.05.2020,...

Aksident në Tiranë, automjeti godet dy çiklistë tek mbikalimi i Saukut

para 3 dite - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek mbikalimi i Saukut në Tiranë ku dy çiklistë janë goditur nga një automjet. Të plagosurit u dërguan në spital teksa ndodhen në kujdesin e mjekëve. Ata u përplasën...

Aksident në Tiranë/ Po lëviznin me biçikletë, plagosen dy persona

para 3 dite - Vizion Plus

Një aksident ka ndodhur pasditen e së premtes në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy persona që qarkullonin me biçikletë në afërsi të mbikalimit të Saukut. Ata janë goditur nga një automjet që drejtohej...

Tiranë/ Aksident i rëndë te Unaza e Re, makina përplas dy çiklistët

para 3 dite - Shekulli

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot pasdite tek mbikalimi i Saukut. Të lënduarit ishin duke ecur me biçikletë në momentin kur janë goditur nga një makinë. Ndërkohë policia...

Makina merr përpara dy “çiklistët” te mbikalimi i Saukut

para 3 dite - ABC News

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek mbikalimi i Saukut ku një automjet me drejtues S.K ka goditur dhe dëmtuar dy persona që po udhëtonin me biçikleta. Ata u dërguan në spital dhe ndodhet nën kujdesin...

para 3 dite - Ora news

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një automjet ka goditur dy biçiklistë të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Ngjarja u regjistrua rreth orës 17:00 tek mbikalimi i Saukut. ''Më datë 22.05.2020,...

Aksident në Sauk, makina përplas dy persona me biçikletë

para 3 dite - Mapo

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të premte te mbikalimi i Saukut. Ka qenë një automjet me drejtues S.K i cili ka përplasur dhe dëmtuar dy persona që po lëviznin me biçikletë. Dy të aksidentuarit...

Njoftimi i Policisë/ Rëndohet bilanci, makina përplasi dy biçikletistë në Tiranë

para 3 dite - Syri

Policia Rrugore ka dalë në një informacion paraprak, sikundër është raportuar edhe më herët nga syri.net, lidhur mbi një aksident të ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë, ku një automjet mësohet se ka përplasur...

Aksident i rëndë, makina përplas dy çiklistë

para 3 dite - NOA

Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se rreth orës 17:00, te mbikalimi i Saukut, mjeti me drejtues shtetasin S.K ka goditur dhe dëmtuar dy çiklistë. Ata ishin anës rrugës...

Makina përplas dy persona me biçikletë, detajet nga aksidenti në Tiranë

para 3 dite - Panorama

Dy persona janë lënduar nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite tek mbikalimi i Saukut. Të plagosurit ishin duke ecur me biçikletë kur janë goditur nga një makinë. Policia po vijon punën për zbardhjen...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina përplas dhunshëm drejtuesin e biçikletës…

para 3 dite - Standard

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku sërish protagonist është një drejtues biçiklete. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë. Një automjet ka përplasur...

Makina përplas dhunshëm drejtuesin e biçikletës në Tiranë, në gjendje të rëndë në spital

para 3 dite - Syri

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku sërish protagonist është një drejtues biçiklete. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë. Një automjet ka përplasur...

Tiranë/ Automjeti godet dy çiklistë tek mbikalimi i Saukut, dërgohen me urgjencë në spital

para 3 dite - Java News

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek mbikalimi i Saukut në Tiranë ku dy çiklistë janë goditur nga një automjet. Të plagosurit u dërguan në spital teksa ndodhen në kujdesin e mjekëve. Ata u përplasën...

E rëndë/ Makina përplas drejtuesin e biçikletës në Tiranë, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital

para 3 dite - Gazeta Telegraf

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku sërish protagonist është një drejtues biçiklete. Ngjarja aksidentale ka ndodhur në zonën e Saukut në Tiranë. Një automjet ka përplasur...

Aksident në Sauk, makina përplas biçikletën, i riu në gjendje të rëndë

para 3 dite - LajmiFundit

TIRANE-Një person është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi teksa ishte duke lëvizur me biçikletë është përplasur nga një makinë. loading... Rekomandojme I plagosuri është transportuar...

Aksident në vija të bardha! Tiranë, makina i shkel këmbën 77-vjeçares

para 3 dite - Top Channel

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në kryeqytet. Rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”,  mjeti me drejtues shtetasin  F.H., 68 vjeç, tek vijat e bardha i ka shkelur...

Aksident në Tiranë, makina i zë poshtë këmbën këmbësores te vijat e bardha

para 3 dite - Koha Jone

Një 77-vjeçare mbeti e plagosur në kryeqytet ndërsa është aksidentuar nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”. Mjeti me drejtues shtetasin...

E moshuara po kalonte tek vijat e bardha pranë ‘Urës së Tabakëve’, mjeti e aksidenton në këmbë

para 3 dite - BalkanWeb

Një aksident është regjistruar sot në Tiranë, ku për pasojë një e moshuar ka mbetur e plagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”. Burime zyrtare nga...

Dy të aksidentuar në vijat e bardha në kryeqytet

para 3 dite - Klan

Foto ilustruese Dy të aksidentuar në vijat e bardha në kryeqytet Dy persona, njëri në biçikletë e tjetra këmbësore, përfunduan mëngjesin e kësaj të premteje në spital në kryqytet. Shkak u bë pakujdesia...

Aksident në Tiranë, makina i zë poshtë këmbën këmbësores te vijat e bardha këmbësores

para 3 dite - Koha Jone

Një 77-vjeçare mbeti e plagosur në kryeqytet ndërsa është aksidentuar nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”. Mjeti me drejtues shtetasin...

Aksident në Tiranë, makina i zë këmbën të moshuarës te vijat e bardha

para 3 dite - Standard

Një 77-vjeçare mbeti e plagosur në kryeqytet ndërsa është aksidentuar nga një makinë  duke ecur ne vijat e bardha. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”....

para 3 dite - Ora news

Një 77-vjeçare mbeti e plagosur në kryeqytet ndërsa është aksidentuar nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës “Tabakëve”. Mjeti me drejtues shtetasin...

I moshuari me biçikletë përplaset nga makina tek vijat e bardha

para 3 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 9:01 Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, ku një makinë ka përplasur në vijat e bardha një të moshuar që udhëtonte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur...

Tiranë/ Makina përplas 87-vjeçarin me biçikletë, detajet

para 3 dite - Top Channel

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”. Ku mjeti me drejtues shtetasin B.Ll., ka aksidentuar tek vijat e bardha F.Rr., 87 vjeç që ishte me...

Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren në vijat e bardha

para 3 dite - Albeu

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar një të moshuar. Mësohet se e moshuara po kalonte në vijat e bardha dhe mjeti i ka shkelur këmbën me gomë. Fatmirësisht,...

Aksident te Ura e Tabakëve, makina shkel me gomë një grua

para 3 dite - NOA

Një grua ka mbetur e plagosur në Tiranë, e aksidentuar nga një makinë. Aksidenti është shënuar rreth orës 09:31, në Bulevardin “Bajram Curri”, pranë Urës së Tabakëve. Mjeti me drejtues shtetasin F.H.,...

Aksident në rrugën “Bardhyl” në Tiranë, makina përplas të moshuarin me biçikletë

para 3 dite - BalkanWeb

TIRANË Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një i moshuar. Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën...

Tiranë, makina përplas 87-vjeçarin me biçikletë te vijat e bardha

para 3 dite - Shprehja

loading... Një 87-vjeçar mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm në një aksident rrugor në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, ku mjeti me...

Makina përplas të moshuarin tek vijat e bardha

para 3 dite - Vizion Plus

Një aksident u shënua këtë të premte në Tiranë. Një 87-vjeçar që po kalonte tek vijat e bardha u përplas nga një makinë. I moshuari u dërgua në spital, ndërsa forcat e policisë po vijojnë hetimet.

Aksident në Tiranë, përplaset i moshuari teksa drejtonte biçikletën

para 3 dite - Albeu

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një 87 vjeçar i cili po kalonte te vijat e bardha me biçikletë, I moshuari ndodhet në spital , nën kujdesin e mjekëve...

Aksident në orët e para në rrugën “Bardhyl” në Tiranë, makina përplas të moshuarin me biçikletë

para 3 dite - Standard

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një i moshuar. Sipas të dhënave zyrtare, aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha...

Aksident në Tiranë, makina përplas në vijat e bardha të moshuarin me biçikletë

para 3 dite - NOA

Një i moshuar ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm në Tiranë, teksa ka qenë duke ecur në vijat e bardha. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”....

Aksident në Tiranë, makina përplas burrin me biçikletë. E nisin urgjent në spital

para 3 dite - Panorama

Një i moshuar qe levizte me biciklete ka mbetur i plagosur, pasi u perplas nga nje makine. Aksidenti ndodhi mengjesin e sotem ne Tirane, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”. Sipas te...

Aksident në Tiranë, makina përplas të moshuarin te vijat e bardha

para 3 dite - Gazeta Shqip

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Bardhyl’, ku një automjet ka përplasur tek vijat e bardha biçiklistin...

Tiranë, makina përplas 87-vjeçarin me biçikletë

para 3 dite - Mapo

Një 87-vjeçar mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm në një aksident rrugor në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, ku mjeti me drejtues...

para 3 dite - Ora news

Një 87-vjeçar mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm në një aksident rrugor në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, ku mjeti me drejtues...

Makina përplas biçikletën, plagoset 87 vjeçari

para 3 dite - ABC News

Një 87 vjeçar është plagorur mëngjesin e kësaj të premte në Tiranë, pasi është përplasur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, mjeti me drejtues shtetasin...

Aksidenti/ Makina përplas biçikletën, plagoset 87 vjeçari

para 3 dite - Syri

Një 87 vjeçar është plagorur mëngjesin e kësaj të premte në Tiranë, pasi është përplasur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, mjeti me drejtues shtetasin...

Po kalonte rrugën me biçikletë, makina përplas të moshuarin në Tiranë

para 3 dite - Shekulli

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një të moshuar që po ecte me biçikletë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin me biçikletë

para 3 dite - Almakos

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm rreth orës 07:27 në rrugën ‘Bardhyl’ në Tiranë, ku i plagosur ka mbetur një i moshuar. Bëhet me dije, se mjeti me drejtues shtetasin me iniciale B.Ll ka...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas në vijat e bardha të moshuarin me biçikletë

para 3 dite - Java News

Një i moshuar ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm në Tiranë, teksa ka qenë duke ecur në vijat e bardha. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”....

Tiranë, 77- vjecarja shkelet nga makina tek vijat e bardha, ja gjendja e saj shëndetësore

para 3 dite - LajmiFundit

Një incident ka ndodhur sot në Tiranë, ku një drejtues automjeti ka shkelur me gomën e makinës këmbën e 77 vjecares N.D. ku për pasojë ka marrë lëndime të lehta. Shtetësja N.D fatmirësisht gjendet jashtë...

Tiranë/ Ishte duke kaluar tek vijat e bardha, makina përplas 87 vjeçarin

para 3 dite - Gazeta Telegraf

Një i moshuar që lëvizte me biçikletë ka mbetur i plagosur, pasi u përplas nga një makinë. Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë , në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”. Sipas...

Tirane, makina aksidenton 87-vjecarin tek vijat e bardha

para 3 dite - LajmiFundit

Policia njoftoi se një aksident ka ndodhur sot rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”. loading... Rekomandojme Mjeti me drejtues shtetasin B.Ll., ka aksidentuar tek vijat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK