http://kariera.mk

OEK i shkruan letër ministrit Bislimi, jep propozime për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike

para 4 dite - Telegrafi

Oda Ekonomike e Kosovës përmes një letre dërguar ministrit në detyrë të Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi i kanë propozuar hapat që duhet të ndërrmiren për hartimin e Pakos për Rimëkëmbjes Ekonomike....

OEK-u i dorëzon propozimet Qeverisë për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike

para 4 dite - RTK

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës (OEK), Berat Rukiqi, i ka dhënë një varg propozimesh ministrit në detyrë të Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimit, për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike. Rukiqi në...

Propozimet e Odës Ekonomike të Kosovës për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike

para 4 dite - Zeri

Oda Ekonomike e Kosovës, përmes një komunikatë për media, ka dhënë propozimet nga ana e tyre, në lidhje me shfrytëzimin e Pakos emergjente në mënyrë që të arrihet Rimëkëmbja Ekonomike në vendin tonë pas...

OEK i dorëzon disa propozime Qeverisë për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike

para 4 dite - Koha.net

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, i ka dhënë një varg propozimesh ministrit në detyrë të Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimit, për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike. Përmes një komunikate...

OEK letër Bislimit me propozimet për Pakon e Rimëkëmbjes Ekonomike

para 4 dite - Ekonomia Online

Oda Ekonomike e Kosovës përmes një letre dërguar ministrit në detyrë të Financave dhe Transfereve, Besnik Bislimi i kanë propozuar hapat që duhet të ndërrmiren për hartimin e Pakos për Rimëkëmbjes Ekonomike....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK