http://kariera.mk

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Zhurnal

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Alsat-M

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Flaka

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Shprehja

loading... Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120....

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Lajmi.net

Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa repartet COVID-19 po boshatisen gjithnjë e më shumë, me 262 pacientë më pak, si dhe në kujdesin intensive u liruan 23 shtretër në ditë. Pacientët pozitiv, me...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Lajm

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Tetova Sot

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - Almakos

Alsat 2020-05-23T18:39:29+02:00 Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave...

Ulet sërish numri i viktimave nga koronavirus në Itali

para 2 dite - Periskopi

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - in7

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

Ulet sërish numri i viktimave nga COVID -19 në Itali

para 2 dite - KosovaPress

Numri i rasteve të reja me COVID-19 ka mbetur i qëndrueshëm për të katërtën ditë radhazi, ku sot u regjstruan 17 raste më shumë se dje, shkruan “La Stampa”. Numri i viktimave ra nga 130 në 120. Ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK