http://kariera.mk

Bujar Asqeriu për prishjen e Teatrit Kombëtar: Prisja që qeveria të reflektonte, vazhdon metoda përça e sundo

para 4 dite - Gazeta Shqip

Aktori Bujar Asqeriu kërkon nga qeveria reflektim për shembjen e Teatrit Kombëtar. Ai ende habitet me faktin që ga autoritetet u prish ndërtesa, e cila mbrohej nga personalitete si Aurel Plasari, Fatos...

“Teatri s’është pronë partie, por e kombit”- Aktori Bujar Asqeriu: Prisja që qeveria t’i vinte gishtin kokës. As El Chapo s’u sulmua me kaq policë

para 4 dite - Panorama

Aktori Bujar Asqeriu tha se priste reflektim nga qeveria për shembjen e Teatrit Kombëtar. i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24, Asqeriu thotë se as kryetrafikanti i Meksikës, ‘El Chapo’...

Shembja e Teatrit/ Bujar Asqeriu: As kryetrafikanti i Meksikës, ‘El Chapo’ nuk u sulmua me aq policë…

para 4 dite - Standard

Aktori Bujar Asqeriu, i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24, ka thënë se priste reflektim nga qeveria për shembjen e Teatrit Kombëtar. Asqeriu thotë se, as kryetrafikanti i Meksikës,...

Shembja e Teatrit/ Bujar Asqeriu: Prisja që qeveria t’i vinte gishtin kokës, as ‘El Chapo’ nuk u sulmua me aq policë

para 4 dite - BalkanWeb

Aktori Bujar Asqeriu i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24 ka thënë se priste reflektim nga qeveria për shembjen e Teatrit Kombëtar. Asqeriu thotë se as kryetrafikanti i Meksikës, ‘El...

“Trokasin në dyert e partive”, Asqeriu: Pse s’kam qenë asnjëherë me Aleancën për Teatrin

para 4 dite - Lexo

Aktori i mirënjohur i kinematografisë shqiptare, Bujar Asqeriu, i pyetur se pse kohët e fundit është larguar dhe ka qendruar në hije në lidhje me debatin për teatrin, tha se ky ka qenë një vendim i tiji...

Bujar Asqeriu: Pse s’kam qenë asnjëherë me Aleancën për Teatrin

para 4 dite - Lexo

Aktori i mirënjohur i kinematografisë shqiptare, Bujar Asqeriu, i pyetur se pse kohët e fundit është larguar dhe ka qendruar në hije në lidhje me debatin për teatrin, tha se ky ka qenë një vendim i tiji...

Bujar Asqeriu: S’kam qenë me Aleancën për Teatrin, ata shkojnë e trokasin në dyert e partisë

para 4 dite - Lexo

Aktori i mirënjohur i kinematografisë shqiptare, Bujar Asqeriu, i pyetur se pse kohët e fundit është larguar dhe ka qendruar në hije në lidhje me debatin për teatrin, tha se ky ka qenë një vendim i tiji...

“Aleanca për Teatrin troksite në dyert e partive”, Bujar Asqeriu i zhgënjyer me politikën: Prisja reflektim

para 4 dite - Java News

Aktori Bujar Asqeriu i ftuar në emisionin ”Kjo Javë” në News24 ka thënë se priste reflektim nga qeveria për shembjen e Teatrit Kombëtar, teksa nuk ka qenë pjesë e Aleancës për Teatrin pasi trokisnin në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK