http://kariera.mk

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - Medial

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - Klan Kosova

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - Telegrafi

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale në Kosovë

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 17:39 Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - Kallxo

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së coronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale në Kosovë

para 5 dite - Indeks online

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale në Kosovë

para 5 dite - OraInfo

Për shkak të pandemisë janë pezulluar projektet e reja kapitale në Kosovë. Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale në Kosovë, vështirësohet rimëkëmbja ekonomike

para 5 dite - Zeri

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - RTK

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale në Kosovë, vështirësohet rimëkëmbja ekonomike

para 5 dite - Lajmi.net

Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë vit është 122,8 milionë euro, kanë bërë të ditur për Radion Evropa e Lirë zyrtarë të Ministrisë në detyrë të Financave dhe Transfereve. Nga vlera...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - Evropa e Lirë

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale

para 5 dite - Epoka e Re

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Pandemia pezullon projektet e reja kapitale në Kosovë, vështirësohet rimëkëmbja ekonomike

para 5 dite - Periskopi

Të gjitha projektet e reja kapitale, të parapara në buxhetin e Kosovës për vitin 2020, janë pezulluar për shkak të pandemisë së koronavirusit. Vlera e përgjithshme e projekteve të reja kapitale për këtë...

Projektet kapitale në Ferizaj mund të mos realizohen, shkak Coronavirusi

para 5 dite - Lajmi.net

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Ferizajt Agim Aliu, në një intervistë për Ekonomia Online. Aliu ka thënë se disa prej projekteve të planifikuar nuk do të mund të realizohen. “Sigurisht se pandemia do...

Projektet kapitale në Ferizaj mund të mos realizohen, shkak Coronavirusi

para 5 dite - RTK

Pandemia me Coronavirus përveç që ka prekur ekonominë dhe ka shkaktuar humbje në shumë sektorë, do të ndikojnë edhe në projekte kapitale të planifikuara për këtë vit. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i...

Projektet kapitale në Ferizaj mund të mos realizohen, shkak Coronavirusi

para 5 dite - Ekonomia Online

Pandemia me Coronavirus përveç që ka prekur ekonominë dhe ka shkaktuar humbje në shumë sektorë, do të ndikojnë edhe në projekte kapitale të planifikuara për këtë vit. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK