http://kariera.mk

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Koha.mk

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Gazeta Tema

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kundër dërgimit të ventilatorëve amerikanë në Rusi

para 5 dite - RTV 21

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - BalkanWeb

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Portalb

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Alsat-M

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Kallxo

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Trump-in për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - RTK

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Shprehja

loading... Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Sinjali

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Ky vendim i SHBA ndaj Rusisë ngjalli tensione, demokratët letër Trumpit: Ja çfarë rrezikojnë amerikanët

para 5 dite - Panorama

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Evropa e Lirë

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Tetova Sot

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në SHBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Demokratët kritikojnë Shtëpinë e Bardhë për dërgimin e ventilatorëve në Rusi

para 5 dite - Epoka e Re

Ligjvënësit amerikanë janë ankuar në Shtëpinë e Bardhë, për shkak të dërgimit të dhjetëra ventilatorëve të prodhuar në ShBA për në Rusi. Ata kanë thënë se ky veprim është bërë pa justifikim dhe se potencialisht...

Pandemia na tregoi se Putin nuk është aq “i fortë” sa duket!

para 6 dite - Neshesh

Kur filloi pandemia, Presidenti Vladimir Putin u përpoq të përdorte krizën për reputacionin e tij si një udhëheqës më të fortë dhe Rusisë si një shtet efektiv. Në fillim, udhëheqësi rus u mburr se vendi...

Rusia pranon pjesën e parë të ndihmës nga SHBA-ja

para 6 dite - Top Channel

Një aeroplan ushtarak amerikan që transportonte ventilatorë, ka ateruar në Moskë, për të ndihmuar Rusinë në betejën e saj kundër shpërthimit të koronavirusit të ri. “Sapo mbërriti aeroplani amerikan me...

SHBA i kthen nderin Rusisë, dërgon avionin ushtarak me ndihma

para 6 dite - Epoka e Re

Një avion ushtarak amerikan që transporton ventilatorë, ka mbërritur në Moskë, për të ndihmuar Rusinë në betejën e saj kundër shpërthimit të koronavirusit. “Sapo mbërriti aeroplani amerikan me ndihmë humanitare...

Rusia pranon pjesën e parë të ndihmës nga SHBA-ja

para 6 dite - Infokusi

Një aeroplan ushtarak amerikan që transportonte ventilatorë, ka ateruar në Moskë, për të ndihmuar Rusinë në betejën e saj kundër shpërthimit të koronavirusit të ri. “Sapo mbërriti aeroplani amerikan me...

SHBA dërgon 50 ventilatorë në Rusi

para 7 dite - BalkanWeb

SHBA-ja dorëzoi sot një dërgesë fillestare prej 50 ventilatorësh në Rusi, pjesë e një donacioni me vlerë 5,6 milionë dollarë, njoftoi ambasada e SHBA-së në Moskë. “Kjo përfaqëson pjesën e parë të një donacioni...

Rusia pranoi pjesën e parë të ndihmës nga SHBA-ja

para 7 dite - Zeri

Një aeroplan ushtarak amerikan që transportonte ventilatorë, ka ateruar në Moskë, për të ndihmuar Rusinë në betejën e saj kundër shpërthimit të koronavirusit të ri. “Sapo mbërriti aeroplani amerikan me...

Zbret në Moskë aeroplani ushtarak amerikan, SHBA i shtrin dorën Rusisë

para 7 dite - Gazeta Telegraf

Një aeroplan ushtarak amerikan që transportonte ventilatorë, ka ateruar në Moskë, për të ndihmuar Rusinë në betejën e saj kundër shpërthimit të koronavirusit të ri. “Sapo mbërriti aeroplani amerikan me...

Koronavirusi, SHBA dërgon 50 ventilatorë në Rusi

para 7 dite - LajmiFundit

SHBA-ja dorëzoi sot një dërgesë fillestare prej 50 ventilatorësh në Rusi, pjesë e një donacioni me vlerë 5,6 milionë dollarë, njoftoi ambasada e SHBA-së në Moskë. “Kjo përfaqëson pjesën e parë të një donacioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK