http://kariera.mk

COVID-19, 5.2 milionë të prekur nga infeksioni në mbarë botën

para një dite - Gazeta Tema

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

COVID-19: MBI 5.2 MILION TW PREKUR

para një dite - Klan Macedonia

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

5.2 milionë të prekur nga COVID-19 në mbarë botën

para një dite - Syri

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

COVID-19/ Mbi 5.2 milionë të infektuar në të gjithë botën, SHBA epiqendra e infeksionit

para një dite - Java News

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit/ Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve dhe të vdekurve deri sot nga Covid-19

para një dite - Standard

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

Covid-19, 5.2 milionë të prekur nga infeksioni në mbarë botën

para një dite - RTK

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

COVID-19, shkon në 5.2 milion numri i të prekurve

para një dite - Lexo

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur.SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

KOVID-19, 5.2 milionë të prekur nga infeksioni në mbarë botën

para një dite - Lajmi.net

SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur nga Rusia me rreth 336 mijë të infektuar. Sipas drejtorit të programit për emergjencat në OBSH, Michael Ryan, në një farë mënyre...

Shifra të frikshme/ Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve dhe të vdekurve deri sot nga Covid-19

para një dite - Panorama

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

COVID-19, 5.2 milionë të prekur nga infeksioni në mbarë botën

para një dite - Zëri i Amerikës

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

COVID-19, 5.2 milionë të prekur nga infeksioni në mbarë botën

para një dite - Arbresh

Të shtunën në të gjithë botën u regjistruan më shumë se 5.2 milionë të infektuar nga COVID-19 dhe më shumë se 338 mijë të vdekur. SHBA vazhdon të mbetet epiqendra e infeksionit me 1.6 milionë raste ndjekur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK