http://kariera.mk

Mot i ndryshueshëm në Ditën e Bajramit

para një dite - GazetaBlic

Megjithëse dita e sotme filloi me mot kryesisht të vranët dhe më të freskët, e paradite vende-vende pati edhe riga lokale shiu, kryesisht në veriperëndim të vendit, në fund të ditës temperaturat në disa...

Moti për ditën e nesërme

para një dite - RTK

Megjithëse dita e sotme filloj me mot kryesisht të vranët dhe më të freskët, e paradite vende-vende pati edhe riga lokale shiu, kryesisht në veriperëndim të vendit, në fund të ditës temperaturat në disa...

Moti për ditën e nesërme

para një dite - Indeks online

Megjithëse dita e sotme filloj me mot kryesisht të vranët dhe më të freskët, e paradite vende-vende pati edhe riga lokale shiu, kryesisht në veriperëndim të vendit, në fund të ditës temperaturat në disa...

Moti për ditën e nesërme

para një dite - Indeks online

Megjithëse dita e sotme filloj me mot kryesisht të vranët dhe më të freskët, e paradite vende-vende pati edhe riga lokale shiu, kryesisht në veriperëndim të vendit, në fund të ditës temperaturat në disa...

Mot me diell me vranësira lokale, temperatura deri në 25 gradë Celsius

para një dite - MRT

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare... Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit...

Mot me diell dhe vranësira lokale

para një dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 11:57 Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë...

Mot me diell me vranësira lokale, temperatura deri në 25 gradë Celsius

para një dite - Almakos

Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 4 deri në 12 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 19 deri në...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - TV21

Moti sot në Maqedoninë të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - Portalb

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - Telegrafi

Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një dite - Aktuale

Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius....

Kështu do të jetë moti për Bajram

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 8:26 Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen...

Kështu do të jetë moti për Bajram

para një dite - Medial

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Mot me diell dhe vranësira lokale

para një dite - Zhurnal

Shkup, 23 maj – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit....

Moti gjatë fundjavës në Kosovë

para një dite - Telegrafi

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje, përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Mot me diell dhe vranësira lokale

para një dite - Alsat-M

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të...

Moti sot në vendin tonë

para një dite - Bashke

Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius....

Kështu do të jetë moti për Bajram

para një dite - Klan Kosova

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Moti për sot dhe nesër

para një dite - Kallxo

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, temperaturat deri 25 gradë

para një dite - Ina

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të...

Mot me diell dhe vranësira lokale

para një dite - Shprehja

loading... Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit...

Moti për sot dhe ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

para një dite - RTK

Moti në Maqedoninë e Veriut sot do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale...

Kështu do të jetë moti për Bajram

para një dite - Zeri

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Parashikimi i motit për sot dhe katër ditët e ardhshme

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 6:50 Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën...

Moti sot në Kosovë

para një dite - Koha.net

Gjatë fundjavës Kosova do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën...

Parashikimi i motit për fundjavë

para një dite - Indeks online

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Ky do të jetë moti në Kosovë për festën e Bajramit

para një dite - Lajmi.net

Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ditës kurse pjesët tjera të territorit mbetën nën ndikimin e rrezeve të...

Moti gjatë fundjavës

para një dite - GazetaBlic

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Moti, ja temperaturat për fundjavën

para një dite - RTK

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Mot me diell dhe vranësira lokale

para një dite - Lajm

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të...

Kështu do të jetë moti për Bajram

para një dite - Infokusi

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vazhdim

para një dite - Sinjali

Të shtunën dhe të dielen një front i ftohtë do të kalojë mbi vend. Nën këto kushte temperaturat do të pësojnë rënie dhe do të ketë reshje të dobëta shiu. Me kalimin e frontit të ftohtë, në fillim të javës...

Parashikimi i motit

para një dite - Shenja

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të...

Ja çfarë moti do të kemi sot

para një dite - in7

Moti sot në Maqedoni të Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të sillet prej 4 deri 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 19 deri në 25 gradë celsius....

Kështu do të jetë moti për Bajram

para një dite - Bota Press

Botapress 23 Maj – Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, temperaturat deri 25 gradë

para një dite - Zyrtare

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit do të...

Moti gjatë fundjavës në Kosovë

para një dite - Ekonomia Online

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje, përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një dite - Zyrtare

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Moti, ja temperaturat për fundjavën

para një dite - KosovaPress

Gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Sot nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një dite - Periskopi

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Parashikimi i motit për vikend

para 2 dite - RTV 21

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, kështu bënë të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përveç në...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para 2 dite - Lajmi.net

Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht në pjesën e dytë të ditës. Kurse pjesët tjera të territorit mbetën nën ndikimin e rrezeve...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para 2 dite - Koha.net

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - Telegrafi

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?

para 2 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 19:32 Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën...

Mot me diell dhe ne vranësira

para 2 dite - News33

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira lokale deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura e mëngjesit...

Si do të jetë moti gjatë pesë ditëve në vijim?

para 2 dite - OraInfo

Mot i freskët pritet të mbajë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vend. Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë...

Si do të jetë moti në Festën e Bajramit dhe ditët pasuese?!

para 2 dite - GazetaBlic

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Parashikimi i motit për vikend

para 2 dite - Epoka e Re

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Kështu do të jetë moti në ditën e Fitër Bajramit

para 2 dite - Sinjali

Të dielen një front i ftohtë do të kalojë mbi vend. Nën këto kushte temperaturat do të pësojnë rënie dhe do të ketë reshje të dobëta shiu. Me kalimin e frontit të ftohtë, në fillim të javës së ardhshme,...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para 2 dite - Zyrtare

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike...

Parashikimi i motit për vikend në Kosovë

para 2 dite - Periskopi

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me...

Si do të jetë moti gjatë pesë ditëve në vijim?

para 2 dite - Infokusi

Mot i freskët pritet të mbajë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vend. Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë...

Moti në Maqedoninë e Veriut

para 2 dite - Arbresh

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, informojnë Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Temperatura minimale do të lëvizin prej...

Ja si do të jetë moti ditën e Bajramit

para 2 dite - OraInfo

Parashikimi i motit për vikend. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet...

Parashikimi i motit për ditët në vijim

para 2 dite - Arbresh

Prishtina Weather njofton se në fundjavë kryesisht moti do të jetë me vranësira. Të shtunën pritet të jetë ngrohtë, të dielën me shi dhe temperaturat në rënie, ndërsa java e ardhshme pritet të jetë më...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 13:51 Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen...

Parashikimi i motit për fundjavë

para 3 dite - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë fundjavës vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike, por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?

para 2 dite - Bota Press

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?

para 2 dite - Ekonomia Online

Në fundjavë kryesisht me vranësira. Të shtunën ngrohtë, të dielën me shi, temperaturat në rënie. Javën e ardhshme më freskët, herë-herë me reshje lokale shiu Ditën e shtunë vendi ynë do të jetë nën ndikimin...

Erë dhe reshje shiu gjatë fundjavës

para 3 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 22/05/2020 13:06 Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para 3 dite - Indeks online

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Kështu pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para 3 dite - Sinjali

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Moti në Kosovë gjatë vikendit

para 3 dite - RTK

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para 3 dite - Koha.mk

Shkup, 22 maj – Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Related Posts Qytetarët me fatura joreale për energji elektrike...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para 3 dite - TV21

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para 3 dite - Medial

Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL) – Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para 3 dite - TV Koha

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Telegrafi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

Mot me diell me temperaturë deri 24 gradë

para 3 dite - Zhurnal

Shkup, 22 maj – Zhurnal.mk – Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet....

Parashikimi i motit

para 3 dite - MRT

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale.... Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior...

Ky pritet të jetë moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para 3 dite - Ekonomia Online

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Moti sot në vendin tonë

para 3 dite - Bashke

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius,...

Moti në ditën e Bajramit në Kosovë

para 3 dite - Arbresh

Gjatë vikendit vendi ynë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike por jostabile. Të shtunën, nuk parashihet të ketë reshje përpos në kryeqytet me rrethinë parashikohen reshje të izoluara, kryesisht...

Keni plane për sot? Ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët dhe sa do të shkojnë temperaturat

para 3 dite - Panorama

Dita e sotme do të dominohet nga mot i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore. Shërbimi meteorologjik ushtarak njofton se temperaturat në vlerat...

Sot mot me diell

para 3 dite - Telegrafi

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pak vranësira, të cilat do të jenë të fokusuara rreth maleve. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat gjatë ditës së premte do të...

Mot interesant për sot dhe nesër, bëni kujdes në mëngjes

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 7:24 Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para 3 dite - Alsat-M

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - RTK

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

Mot me diell me temperaturë deri 24 gradë

para 3 dite - Medial

Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL) – Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet....

Moti sot në vendin tonë

para 3 dite - Aktuale

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius,...

Mot kryesisht me diell sot në Kosovë

para 3 dite - Koha.net

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Sot mot me diell

para 3 dite - Zeri

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pak vranësira, të cilat do të jenë të fokusuara rreth maleve. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat gjatë ditës së premte do të...

Parashikimi i motit

para 3 dite - RTK

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para 3 dite - Shprehja

loading... Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura...

Mot me vranësira, të rreshura lokale të shiut dhe bubullima në fundjavë

para 3 dite - Sharri

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe erë të përforcuar të përkohshme veriore, do të mbisundojë gjatë fundjavës së ardhshme. Nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike për të dielën pasdite paralajmërojnë...

Moti sot: mëngjesi i ftohtë pastaj vijnë ndryshimet

para 3 dite - Lajmi.net

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Parashikimi i motit

para 3 dite - GazetaBlic

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

“Vranësira kalimtare”/ Njihuni me surprizat e motit sot

para 3 dite - Mapo

Për shkak të depërtimit të masave ajrore të qëndrueshme moti sot do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore. Temperaturat në vlerat minimale...

Parashikohet mot interesant për sot dhe nesër, bëni kujdes në mëngjes

para 3 dite - Sinjali

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Mot interesant parashikohet për sot dhe nesër, kujdes në mëngjes

para 3 dite - Sinjali

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti për ditën e sotme, 22 maj 2020

para 3 dite - Vizion Plus

Për shkak të depërtimit të masave ajrore të qëndrueshme, parashikimi i motit këtë të premte pritet të jetë i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore....

Përmirsohet cilësia e ajrit dhe moti – temperaturat mbi 20C

para 3 dite - Indeks online

Në ditën e shtunë do të rriten sërish edhe mbi 20C. Mëngjeset do të jenë të ftohta me temperatura ndjeshëm nën vlera mesatare Ditën e diel, kalimi i një fronti të ftohtë do të sjellë vransira dhe reshje...

Pritet vendimi i Qeverisë për orën policore

para 3 dite - Lajm

Qeveria sot duhet të vendos për propozimin e parashtruar nga Komisioni për sëmundje infektive për orën policore gjatë fundjavës. Komisioni në fjalë ka propozuar që ora policore të fillojë të shtunën në...

Parashikimi i motit

para 3 dite - Shenja

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare kryesisht nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej nëntë deri në 15 gradë Celsius,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - News33

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para 3 dite - Lajm

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e mëngjesit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i relativisht i ngrohtë. Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 21 gradë Celsius, kurse në vendet malore temperaturat do të jenë më të ulta. Lagështia...

​Parashikimi i motit

para 3 dite - Infokusi

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 24 gradë

para 3 dite - Arbresh

Moti nesër do të jetë me diell dhe vranësira mesatare lokale. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar kryesisht nga drejtimi verior e cila përkohësisht do të përforcohet. Temperatura e mëngjesit...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

para 3 dite - Periskopi

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti në Kosovë

para 3 dite - Arbresh

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Parashikimi i motit

para 3 dite - KosovaPress

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme?

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 21/05/2020 22:11 Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme?

para 3 dite - Lajmi.net

Shërbimi i meteorologjisë njofton se në aspektin termik edhe ditën e nesërme mbetemi nën ndikim të masave më të ftohta ajrore, por se temperaturat do të shënojnë rritje, e ditën e shtunë do të rriten sërish...

Moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para 3 dite - Indeks online

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Ky do të jetë moti për dy ditët në vijim në Kosovë

para 3 dite - OraInfo

Mot i freskët pritet të mbajë edhe në dy ditët në vijim në Kosovë. Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të...

Moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para 3 dite - Zeri

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Kështu do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para 3 dite - Epoka e Re

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bëri të ditur...

Moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme

para 3 dite - Ekonomia Online

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve të ardhshme?

para 3 dite - Bota Press

Pas motit jostabil që solli shtrëngata të fuqishme mbi vend, në ditët e ardhshme depërtimi i fushave anticiklonike sjell përmirësim të motit me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell, bën të ditur...

Moti në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Arbresh

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, nesër pritet të kemi mot me diell dhe me vranësira mesatare lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë në intervalin mes nëntë dhe 15 gradë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK