http://kariera.mk

Pushteti dhe opozita përplasen për ndihmën shtetërore

para 2 dite - Flaka

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Milla Carovska, siguron që masat e Qeverisë nuk janë vonuar. Pretendon se një pjesë e dekreteve nga paketa e tretë e masave ekonomike do të miratohen, dhe do...

Pushteti dhe opozita përplasen për ndihmën shtetërore

para 2 dite - Alsat-M

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Milla Carovska, siguron që masat e Qeverisë nuk janë vonuar. Pretendon se një pjesë e dekreteve nga paketa e tretë e masave ekonomike do të miratohen, dhe do...

Carovska: Nuk vonohet me masat

para 2 dite - Koha.mk

Shkup, 22 maj – Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se vonohet me masat ekonomike për përballje me koronakirzën, gjegjësisht me pakon e tretë të masave....

Carovska: Nuk jemi vonë me masat

para 3 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 13:54 Carovska: Nuk vonohet me masat, masat e para nga pakoja e tretë do të përkthehen në dekret javën e ardhshme Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska,...

Carovska: Nuk vonohet me masat, masat e para nga pakoja e tretë do të përkthehen në dekret javën e ardhshme

para 3 dite - Medial

Shkup, 22 maj 2020 ((MEDIAL)) – Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se vonohet me masat ekonomike për përballje me koronakirzën, gjegjësisht me pakon...

Carovska: Nuk vonohet me masat

para 2 dite - Almakos

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se vonohet me masat ekonomike për përballje me koronakirzën, gjegjësisht me pakon e tretë të masave. “Që të mund...

Carovska: Nuk vonohet me masat, masat e para nga pakoja e tretë do të përkthehen në dekret javën e ardhshme

para 3 dite - Tetova Sot

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se vonohet me masat ekonomike për përballje me koronakirzën, gjegjësisht me pakon e tretë të masave. “Që të mund...

Pushteti dhe opozita përplasen për ndihmën shtetërore

para 2 dite - Pa censure

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Milla Carovska, siguron që masat e Qeverisë nuk janë vonuar. Pretendon se një pjesë e dekreteve nga paketa e tretë e masave ekonomike do të miratohen, dhe do...

Carovska: Nuk vonohet me masat, masat e para nga pakoja e tretë do të përkthehen në dekret javën e ardhshme

para 3 dite - Fakti Ditor

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se vonohet me masat ekonomike për përballje me koronakirzën, gjegjësisht me pakon e tretë të masave. “Që të mund...

Carovska: Nuk vonohet me masat, masat e para nga pakoja e tretë do të përkthehen në dekret javën e ardhshme

para 3 dite - Pa censure

Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se vonohet me masat ekonomike për përballje me koronakirzën, gjegjësisht me pakon e tretë të masave. “Që të mund...

Carovska: Nuk jemi vonë me masat

para 3 dite - in7

Carovska: Nuk vonohet me masat, masat e para nga pakoja e tretë do të përkthehen në dekret javën e ardhshme Zëvendëskryeministrja për çështje ekonomike Mila Carkovska, sot i ka hedhur poshtë akuzat se...

Spasovski: Javën e ardhshme do të fillojë miratimi i dekreteve për pakon e tretë të masave

para 3 dite - TV21

Javën e ardhshme do të fillojë miratimi i dekreteve të para për pakon e tretë të masave ekonomike, paralajmëroi sot kryeministri Oliver Spasovski. “Si do të miratohet dekreti, ashtu do t’ju shpjegohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK