http://kariera.mk

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë, arrestohet greku pas rezistencës me armë ndaj policisë

para 7 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 19:32 Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek. 47-vjeçari Dhimitri Aspioti,...

Arrestohet “monstra” i Korfuzit, akuzohet për përdhunimin e gruas shqiptare

para 7 dite - Gazeta Tema

Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar në Korfuz të akuzuar për përdhunime të shumta. I etiketuar nga shtypi grek si “monstra” i Korfuzit, ai u arrestua gjatë një aksioni të madh policor ditën e sotme,...

Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë

para 7 dite - BalkanWeb

Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është pikasur nga policia greke pasi është në kërkim për përdhunimin e një shqiptareje dhe 6 britanikeve. Ai është dënuar me 52 vite burg për...

Arrestohet “monstra” i Korfuzit, akuzohet për përdhunimin e gruas shqiptare

para 7 dite - Klan

Arrestohet “monstra” i Korfuzit, akuzohet për përdhunimin e gruas shqiptare Policia greke ka arrestuar një 47-vjeçar në Korfuz të akuzuar për përdhunime të shumta. I etiketuar nga shtypi grek si “monstra”...

Përdhunoi shqiptaren e martuar dhe 6 britanike, arrestohet pas 8 vitesh ‘Dragoi i Kavos’

para 7 dite - Syri

Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është pikasur nga policia greke pasi është në kërkim për përdhunimin e një shqiptareje dhe 6 britanikeve. Ai është dënuar me 52 vite burg për...

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/  Arrestohet ‘dragoi i Kavos’, rezistencë me armë ndaj policisë

para 7 dite - Top Channel

Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek. 47-vjeçari Dhimitri Aspioti, i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin...

Rrëmbeu dhe përdhunoi shqiptaren për 48 orë, nuk ndalet “Dragoi i Kavos” sulmon me armë edhe policinë

para 7 dite - Shekulli

Është arrestuar nga policia greke 47-vjeçari Dhimitri Aspioti, i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një 34-vjeçareje shqiptare. Ngjarja e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro...

Rrëmbeu dhe përdhunoi shqiptaren për 48 orë, nuk ndalet “Dragoi i Kavos” sulmon me armë edhe policinë. Arrestohet

para 7 dite - Shekulli

Është arrestuar nga policia greke 47-vjeçari Dhimitri Aspioti, i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin e një 34-vjeçareje shqiptare. Ngjarja e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro...

Rrëmbeu dhe përdhunoi shqiptaren, arrestohet greku i njohur si “dragoi i Kavos”

para 7 dite - Vizion Plus

Arrestohet 47-vjeçari grek që rrëmbeu për 48 orë dhe pëdhunoi një 34-vjeçare shqiptarë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një kasolle në Agio Petro Lefkim, në ishullin e Korfuzit. Dhimitri Aspioti, i njohur...

Përdhunoi shqiptaren për 48 orë/ Përfundon në greminën 200 metra ‘dragoi i Kavos’, pas operacionit të policisë për ta arrestuar

para 7 dite - Panorama

47-vjeçari Dimitri Aspioti, i njohur ndryshe si “dragoi i Kavos”, i cili akuzohet për përdhunimin e një 34-vjeçareje shqiptare, ka përfunduar në një greminë 200 metra, pas operacionit të policisë për arrestimin...

Përdhūnoi shqiptaren/ Përfundon në greminën ‘Dragoi i Kavos’, pas operacionit të policisë për ta arrestuar

para 7 dite - Gazeta Telegraf

Greku 47-vjeçar, Dimitri Aspioti, i njohur ndryshe si “dragoi i Kavos”, i cili akuzohet për përdhunimin e një 34-vjeçareje shqiptare, ka përfunduar në një greminë 200 metra, pas operacionit të policisë...

Përdhunoi shqiptaren në maj/ Arrestohet greku i njohur si “dragoi i Kavos”, i bëri rezistencë policisë me armë

para 7 dite - Java News

Një ngjarje e rëndë u shënua më 9 maji të këtij viti në Agio Petro Lefkim të Greqisë, ku një e re shqiptare u përdhunuar nga një grek. 47-vjeçari Dhimitri Aspioti, i cili akuzohet për rrëmbimin dhe përdhunimin...

Përdhunoi shqiptaren, pikaset pas 8 vitesh në Greqi ‘Dragoi i Kavos’, Policia e kërkon në një greminë

para 7 dite - LajmiFundit

Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është pikasur nga policia greke pasi është në kërkim për përdhunimin e një shqiptareje dhe 6 britanikeve. Ai është dënuar me 52 vite burg për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK