http://kariera.mk

Haradinaj: Të detyruar t’i shmangim traditat festive, por me ndjenjë më të bashkuar se kurrë

para një dite - RTV 21

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar të gjithë shqiptarët e besimit islam me rastin e Festës së Fitër Bajramit. Haradinaj në një shkrim në Facebook u shpreh se ndonëse...

Besimtarët po përgatiten për Bajram! Bakllava me sherbet po por të izoluar

para një dite - TV21

Bakllavën e ka t’holluar dhe tash po ia hedh sherbetin. Po e bën gati që ta shërbejë nesër për festën e Fitër Bajramit. Për dallim nga vitet e kaluara, këtë vit ka gatuar vetëm një bakllavë sepse nuk pret...

Haradinaj uron Fitër Bajramin: T’i qëndrojmë pranë njëri-tjetrit, për ta ruajtur frymën e besimit në vlerat më të larta

para një dite - Telegrafi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj, ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe...

Haradinaj: Pandemia na i prish traditat festive, por me ndjenja jemi më të bashkuar se kurrë

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 19:38 Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj ka thënë se festa e Bajramit e forcon...

Haradinaj uron Fitër Bajramin: Pandemia na i prish traditat festive, por me ndjenja jemi më të bashkuar se kurrë

para një dite - Medial

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj, ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe...

Haradinaj uron të gjithë shqiptarët me rastin e Fitër Bajramit

para një dite - RTK

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar të gjithë shqiptarët e besimit islam me rastin e Festës së Fitër Bajramit. Haradinaj përmes një statusi në facebook ka uruar që...

Haradinaj uron Fitër Bajramin: Pandemia na i prish traditat festive, por me ndjenja jemi më të bashkuar se kurrë

para një dite - Lajmi.net

Haradinaj, ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe përkushtimin për virtytet e mirënjohjes, mëshirës e bujarisë. “Të gjithë qytetarëve dhe bashkëkombësve shqiptarë...

Haradinaj: Pandemia na i prish traditat festive, por me ndjenja jemi më të bashkuar se kurrë

para një dite - Infokusi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe...

Haradinaj: Pandemia na i prish traditat festive, por me ndjenja jemi më të bashkuar se kurrë

para një dite - Tetova Sot

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe...

Haradinaj uron Fitër Bajramin: T’i qëndrojmë pranë njëri-tjetrit, për ta ruajtur frymën e besimit në vlerat më të larta

para një dite - Fakti Ditor

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj, ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe...

Haradinaj: Pandemia na i prish traditat festive, por me ndjenja jemi më të bashkuar se kurrë

para një dite - Zyrtare

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në prag të festës së Fitër Bajramit. Haradinaj, ka thënë se festa e Bajramit e forcon ndjenjën e afërsisë me të tjerët dhe...

Haradinaj uron të gjithë shqiptarët me rastin e Fitër Bajramit

para një dite - KosovaPress

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar të gjithë shqiptarët e besimit islam me rastin e Festës së Fitër Bajramit. Haradinaj përmes një statusi në facebook ka uruar që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK