http://kariera.mk

SHBA-ja testoi me sukses armën laserike që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit

para 5 dite - Portalb

Një anije luftarake e marinës amerikane ka testuar me sukses një armë të re laserike të energjisë së lartë që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit, raporton CNN, transmeton Koha.net. Pamjet...

VIDEO/ SHBA teston me sukses armën lazer, mund të shkatërrojë një avion në fluturim

para 5 dite - ABC News

Një anije luftarake e Marinës Amerikane ka testuar me sukse një armë lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë një avion luftarak në fluturim. Mediat e huaja shkruajnë se anija amfib “USS Portland”...

Arma më e fundit e Marinës amerikane, mund të rrëzojë një aeroplan luftarak gjatë fluturimit

para 5 dite - Telegrafi

Marina amerikane ka provuar me sukses një armë të re në një luftë-anije. Ajo është një lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë edhe një aeroplan luftarak në mes të fluturimit, transmeton Telegrafi....

Arma më e fundit e Marinës amerikane, mund të rrëzojë një aeroplan luftarak gjatë fluturimit

para 5 dite - Zeri

Marina amerikane ka provuar me sukses një armë të re në një luftë-anije. Ajo është një lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë edhe një aeroplan luftarak në mes të fluturimit, transmeton Telegrafi...

Marina amerikane teston armën me lazer

para 5 dite - Aktuale

Një anije luftarake e Marinës Amerikane ka testuar me sukses një armë me lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë një avion luftarak në fluturim, tha Flota e Paqësorit në një deklaratë të premten....

Marina amerikane teston armën me lazer

para 5 dite - Alsat-M

Një anije luftarake e Marinës Amerikane ka testuar me sukses një armë me lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë një avion luftarak në fluturim, tha Flota e Paqësorit në një deklaratë të premten....

SHBA-ja teston me sukses armën laserike, shkatërron aeroplanin gjatë fluturimit

para 5 dite - Sinjali

Një anije luftarake e marinës amerikane ka testuar me sukses një armë të re laserike të energjisë së lartë që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit, raporton CNN. Pamjet dhe videot e ofruara...

SHBA-ja teston me sukses armën laserike që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit

para 5 dite - Koha.net

Një anije luftarake e marinës amerikane ka testuar me sukses një armë të re laserike të energjisë së lartë që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit, raporton CNN. Pamjet dhe videot e ofruara...

(VIDEO) Arma më e fundit e Marinës amerikane, mund të rrëzojë një aeroplan luftarak gjatë fluturimit

para 5 dite - News33

Marina amerikane ka provuar me sukses një armë të re në një luftë-anije. Ajo është një lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë edhe një aeroplan luftarak në mes të fluturimit, transmeton Telegrafi....

Marina amerikane teston armën me lazer

para 5 dite - Shprehja

loading... Një anije luftarake e Marinës Amerikane ka testuar me sukses një armë me lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë një avion luftarak në fluturim, tha Flota e Paqësorit në një deklaratë...

SHBA arma-lazer/ Mund të shkatërrojë një avion në fluturim!

para 5 dite - Top Channel

Një anije luftarake e marinës amerikane ka testuar me sukses një armë të re lazer me energji të lartë e cila mund ta shkatërrojë një avion në mes të fluturimit, tha Flota e Marinës në Paqësor. Fotografitë...

Marina amerikane teston armën me lazer

para 5 dite - Tetova Sot

Një anije luftarake e Marinës Amerikane ka testuar me sukses një armë me lazer me energji të lartë që mund të shkatërrojë një avion luftarak në fluturim, tha Flota e Paqësorit në një deklaratë të premten....

SHBA-ja teston me sukses armën laserike që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit

para 5 dite - Ekonomia Online

Një anije luftarake e marinës amerikane ka testuar me sukses një armë të re laserike të energjisë së lartë që mund të shkatërrojë aeroplanin gjatë fluturimit, raporton CNN. Pamjet dhe videot e ofruara...

SHBA teston me sukses armën-lazer, mund të shkatërrojë një avion në fluturim (Video)

para 5 dite - Gazeta Shqip

Një anije luftarake e Marinës amerikane ka testuar me sukses një armë të re lazer me energji të lartë e cila mund ta shkatërrojë një avion në mes të fluturimit, tha Flota e Marinës në Paqësor. Fotografitë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK