http://kariera.mk

Studimi zbulon burimin e 80 për qind të të infektuarve

para një dite - Syri

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirus. Një raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

Studimi: Ja burimi i 80 për qind të të infektuarve me COVID-19

para një dite - Gazeta Tema

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirus. Një raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

Ku shpërndahet më shumë koronavirusi? Studimi: Si u infektuan 80% e njerëzve

para një dite - Panorama

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirus. Një raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

Studimi: Ja burimi i 80 për qind të të infektuarve me COVID-19

para një dite - Zëri i Amerikës

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirus. Një raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

Studimi/ Si u përhap aq shpejt Koronavirusi? Ja burimi i 80% të infektuarve

para një dite - Java News

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirus. Një raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

COVID19, ja burimi për 80% të të prekurve

para një dite - Lexo

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirusNjë raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

Burimi i 80 për qind të të infektuarve me COVID-19

para një dite - Lexo

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirusNjë raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

Studimi: Ja burimi i 80 për qind të të infektuarve me COVID-19

para një dite - KDPolitik

Disa shkencëtarë tani thonë se disa aktivitete e biznese mund të jenë përgjegjëse për të paktën 80 për qind të infeksioneve me koronavirus. Një raport i publikuar në faqen në internet të gazetës britanike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK