http://kariera.mk

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 20:06 Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - GazetaBlic

Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një dokument në të cilin paraqitej...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - InfoShqip

Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një dokument në të cilin paraqitej...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - Tetova1

Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një dokument në të cilin paraqitej...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - Tetova Sot

Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një dokument në të cilin paraqitej...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump (FOTO)

para një dite - in7

Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një dokument në të cilin paraqitej...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - Zyrtare

Lajme / 23 Maj 2020, 20:16 Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë bankare private të presidentit Trump

para një dite - Periskopi

Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump. 32 vjeçarja shfaqi në publik një dokument në të cilin paraqitej...

Incidenti/ Sekretarja e Trump-it zbulon më shumë se ç’duhet (Video)

para një dite - Shekulli

Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, zbuloi aksidentalisht detajet e llogarive private të Presidentit, Donald Trump. Kjo gjë ndodhi kur ajo deklaroi se një e katërta e pagës vjetore...

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë private të Presidentit Trump

para një dite - Klan

Gafa e zëdhënëses zbulon llogarinë private të Presidentit Trump Zëdhënësja për Shtypit e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany zbuloi pa dashje numrin e llogarisë bankare private të Presidentit Donald Trump....

Sekretarja e Trump-it publikon aksidentalisht të dhënat bankare të presidentit

para një dite - ABC News

Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, zbuloi aksidentalisht detajet e bankës private të Donald Trump. Kjo gjë ndodhi kur ajo deklaroi se një e katërta e pagës vjetore të kreut të...

FOTOT: Gafa e zëdhënëses së Donald Trump, i zbulon publikisht llogarinë bankare

para një dite - Gazeta Tema

Kayleigh McEnany, zëdhënësja për shtyp e Shtëpisë së Bardhë, ka dalë në një konferencë për shtyp, për të thënë se presidenti Donald Trump ka dhuruar 100 mijë dollarë për luftën kundër koronavirusit. Por...

Sekretarja e Trump-it bën gafën e parë, publikon çekun me të dhënat bankare të presidentit

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 9:06 Sekretarja për medie e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një kafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me...

Trump dhuron pagën e tre muajve për Departamentin e Shëndetit

para një dite - Tetova Sot

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do të dhurojë pagën e tij të 3 muajve për Departamentin e Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore “për të zhvilluar terapi të reja për trajtimin...

Sekretarja e Trump-it bën gafën e parë, publikon çekun me të dhënat bankare të presidentit

para një dite - GazetaBlic

Sekretarja për medie e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një gafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me të dhënat personale bankare të presidentit...

Sekretarja e Trump-it publikon çekun me të dhënat bankare të presidentit

para një dite - Lajmi.net

Kjo gjë ndodhi përderisa ajo po e jepte njoftimin që një e katërta e pagës vjetore të kreut të Shtëpisë së Bardhë, që nënkupton shumën prej 100 mijë dollarëve, do të dhurohet për Departamentin e Shëndetësisë,...

Sekretarja e Trump-it bën gafën e parë, publikon diçka që s’duhet

para një dite - Indeks online

Sekretarja për medie e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një kafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me të dhënat personale bankare të presidentit...

Sekretarja e Trump-it bën një gafë derisa jep lajmin se presidenti jep çerekun e pagës për Departamentin e Shëndetësisë

para një dite - PortaliOnline

Sekretarja për medie e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një kafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me të dhënat personale bankare të presidentit...

Sekretarja e Trump-it bën gafën e parë, publikon çekun me të dhënat bankare të presidentit

para një dite - News33

Sekretarja për medie e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një kafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me të dhënat personale bankare të presidentit...

Sekretarja e Trump-it publikon çekun me të dhënat bankare të presidentit

para një dite - Periskopi

Sekretarja për medie e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një kafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me të dhënat personale bankare të presidentit...

Sekretarja e Trumpit publikon çekun me të dhënat bankare të presidentit

para një dite - Epoka e Re

Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, e ka bërë një gafë ende pa i mbushur dy muaj në detyrën e re, duke e vendosur para kamerave një çek me të dhënat personale bankare të presidentit...

Trump dhuron pagën e 3 muajve për Departamentin e Shëndetit

para një dite - Epoka e Re

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do të dhurojë pagën e tij të 3 muajve për Departamentin e Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore “për të zhvilluar terapi të reja për trajtimin...

Trump dhuron pagën e tre muajve për Departamentin e Shëndetit

para 2 dite - Shprehja

loading... Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do të dhurojë pagën e tij të 3 muajve për Departamentin e Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore “për të zhvilluar terapi të reja...

Trump dhuron pagën e tre muajve për Departamentin e Shëndetit

para 2 dite - Alsat-M

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do të dhurojë pagën e tij të 3 muajve për Departamentin e Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore “për të zhvilluar terapi të reja për trajtimin...

Trump dhuron pagën e tre muajve për Departamentin e Shëndetit

para 2 dite - Flaka

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do të dhurojë pagën e tij të 3 muajve për Departamentin e Shëndetësisë dhe Shërbimeve Njerëzore “për të zhvilluar terapi të reja për trajtimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK