http://kariera.mk

Greqia regjistron vetëm 3 raste të reja me COVID-19, viktimat shkojnë në 171

para një jave - BalkanWeb

Greqia regjistron 3 raste të reja e me COVID-19 teksa viktimat kanë shkuar në 171. Tashmë i numrit të të infektuarve në Greqi ka shkuar në 2 mijë e 876. Lajmi i mirë është se 99 pacientë kanë dalë nga...

Regjistrohen raste të reja me covid-19 në Greqi, ja numri i të infektuarve në total

para një jave - Standard

Greqia ka pësuar një rritje të shifrave sa i përket COVID-19. 21 raste të reja u regjistruan së fundmi në shtetin fqinj teksa vatër e re është qyteti i Larisës me 12 raste të reja. Totali është 2 mijë...

21 raste të reja me COVID-19/ Greqia regjistron 2 mijë e 773 të infektuar në total

para një jave - Syri

Ditën e sotme, Greqia ka pësuar një rritje të shifrave sa i përket COVID-19. 21 raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit në shtetin fqinj, teksa një vatër e re është qyteti i Larisës me 12 raste...

Greqia regjistron 21 raste të reja me COVID-19, totali shkon në 2 mijë e 873

para një jave - BalkanWeb

Greqia ka pësuar një rritje të shifrave sa i përket COVID-19. 21 raste të reja u regjistruan së fundmi në shtetin fqinj teksa vatër e re është qyteti i Larisës me 12 raste të reja. Totali është 2 mijë...

21 raste të reja me COVID-19/ Greqia regjistron 2 mijë e 773 në total

para një jave - Syri

Ditën e sotme, Greqia ka pësuar një rritje të shifrave sa i përket COVID-19. 21 raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit në shtetin fqinj, teksa një vatër e re është qyteti i Larisës me 12 raste...

Greqia regjistron 21 raste të reja me COVID-19, totali shkon në 2873

para një jave - Gazeta Telegraf

Greqia ka pësuar një rritje të shifrave sa i përket COVID-19. 21 raste të reja u regjistruan së fundmi në shtetin fqinj teksa vatër e re është qyteti i Larisës me 12 raste të reja. Totali është 2 mijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK