http://kariera.mk

Qytetarë të Shqipërisë! Të kërkojmë të drejtën tonë themelore

para një jave - Gazeta Tema

Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin...

Qytetarë të Shqipërisë! Të kërkojmë të drejtën tonë themelore

para një jave - Lexo

Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin...

Qytetarë të Shqipërisë! Të kë

para një jave - Java News

Nga Fatos Tarifa Presidenti i Republikës ka sugjeruar krijimin e një organizmi politik, të cilin e quan Këshill Politik, për të marrë në dorë zgjidhjen e çështjeve kryesore të mbetura pezull — vijimin...

Në pritje të vendimit të kushtetueses!

para një jave - Tetova Sot

Shkruan: Florim Zeqa Edhe përkundër shkarkimit të qeverisë, Kuvendi i Republikës së Kosovës është dhe mbetet organi më i lartë dhe legjitim i zgjedhur drejtëpërdrejt nga populli dhe në asnjë rrethanë nuk...

Mes kërkesës kushtetuese për zgjedhje dhe asaj për respektim të vullnetit të shumicës së deputetëve

para një jave - Gazeta Express

Shkurt e Shqip Gazeta Express 22/05/2020 16:16 Është shumë legjitime të thuhet që formimi i një qeverie të re pa subjektin fitues të zgjedhjeve deformon vullnetin qytetar. Po aq legjitime është të thuhet...

Qeveria shqiptare pa legjitimitet, po i largohet integrimit evropian

para një jave - Epoka e Re

Nga: Lisen Bashkurti Më 20 prill 2020 Këshilli Evropian vendosi për hapjen e negociatave të anëtarësimit me Republikën e Shqipërisë. Ky ishte një hap historik në rrugën e evropiane të vendit. Vendimi i...

Qeveria shqiptare pa legjitimitet, po i largohet integrimit evropian

para një jave - Standard

Nga Prof. Lisen BASHKURTI Me 20 Prill 2020 Këshilli Evropian vendosi për hapjen e negociatave të anëtarësimit me Republikën e Shqipërisë. Ky ishte një hap historik në rrugën e evropiane të vëndit. Vendimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK