http://kariera.mk

Merret peng banka në Moskë, sulmuesi kërcënon të hedhë në erë ndërtesën

para 5 dite - Top Channel

Një burrë me një bombë të rreme ka marrë peng anëtarë të stafit të një banke në Moskë dhe kërcënonte të hidhte në erë ndërtesën. Pas disa orë tensionesh, policia e armatosur bastisi ndërtesën dhe kapi...

Përfundoi drama me pengjë në Moskë, sulmuesi u arrestua

para 5 dite - Koha.mk

Moskë, 23 maj – Policia moskovite e ka arrestuar burrin e panjohur, i cili në ndërtesën e “Alfa Bank” në qendër të kryeqytetit rus ka mbajtur pengjë më shumë se pesë persona, publikuan mediumet ruse. Related...

Dramë me pengje në një bankë në Moskë

para 5 dite - Koha.mk

Moskë, 23 maj – Në filialin e “Alfa Bank” në qendër të Moskës, një person i panjohur mban pengjë disa persona, publikuan mediumet lokale. Sipas burimeve jozyrtare, policia ka arritur në vendin e ngjarjes...

Përfundoi drama me pengjë në Moskë, sulmuesi u arrestua

para 5 dite - Tetova Sot

Policia moskovite e ka arrestuar burrin e panjohur, i cili në ndërtesën e “Alfa Bank” në qendër të kryeqytetit rus ka mbajtur pengjë më shumë se pesë persona, publikuan mediumet ruse. “Njësia për opercione...

Skena si tek “La Casa de Papel”/ Grabitet banka në Moskë, sulmuesi kërcënon të hedh në erë ndërtesën

para 5 dite - Java News

Një burrë me një bombë të rreme ka marrë peng anëtarë të stafit të një banke në Moskë dhe kërcënonte të hidhte në erë ndërtesën. Pas disa orë tensionesh, policia e armatosur bastisi ndërtesën dhe kapi...

Merret peng banka në Moskë, sulmuesi kërcënon të hedhë në erë ndërtesën (FOTO)

para 5 dite - in7

Një burrë me një bombë të rreme ka marrë peng anëtarë të stafit të një banke në Moskë dhe kërcënonte të hidhte në erë ndërtesën. Pas disa orë tensionesh, policia e armatosur bastisi ndërtesën dhe kapi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK